Eladó ingatlan Pest megye (25999 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 999 db
Eladó Váci egyedi garázs hirdetés (32692228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Vác frekventált részén, az Avar utcában egy 17 nm-es garázs, külön helyrajzi számon. a garázsban villany be van vezetve, ...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (35683799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 7
Mogyoród egyik legjobb részén, csendes, nyugodt környéken különleges adottságokkal rendelkező, jelenleg 3 külön lakrészből álló...
134 900 000 HUF
802 976 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (91933344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszin a Révdűlőben, néhány utcára a Dunától, új építésű kétszintes dupla garázsos családi ház eladó.  Egész nap világos n...
210 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (55229946)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Nagytarcsán, az Öreghegyen egy új építésű, napelemes, három teraszos, 138 nm-es, 2 fürdős, 5 szobás, egyszi...
149 700 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai hotel, szálloda, panzió hirdetés (98147744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 2600 m2
Telekterület: 27000 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálunk a Ráckevei Dunaág mellett, Dunától 300 m-re egy 27000 m2-es majort, a hozzá tartozó épületekkel együtt. Az ...
159 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai telephely hirdetés (35527832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 2600 m2
Telekterület: 27000 m2
Szobaszám: n/a
159 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (86379847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Exklúzív társasházi lakások a duna parthoz KÖZEL! VÁC hiánypótló építkezése NÁLUNK! Váci Duna-part közeli Társasház Projekt...
47 000 000 HUF
1 516 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (33572734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exklúzív társasházi lakások a duna parthoz KÖZEL! VÁC hiánypótló építkezése NÁLUNK! Váci Duna-part közeli Társasház Projekt ...
99 900 000 HUF
1 297 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (46915394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: 2
Ráckeve közkedvelt Újtelep városrészén, csendes kertvárosi környezetben – mégis a központhoz pár lépésre – eladó egy 1269 m²-es...
52 500 000 HUF
807 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sóskúti családi ház hirdetés (75729399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1461 m2
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges ingatlant kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet családosok számára, akik csendes, zöldövezeti kör...
58 000 000 HUF
547 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi lakóövezeti telek hirdetés (75363252)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 794 m2
Szobaszám: n/a
Eladó összközműves ingatlan, Veresegyház harmatok. A 794m2-es telek utcafrontja 14m, hátra fele bővül, ott már 18m, szintkülön...
64 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei sorház hirdetés (93953998)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 261 m2
Szobaszám: 6
Családi álomház + 10 millió forint vissza nem térítendő támogatás! Napelem + nyílászáró támogatás az új tulajdonosnak! Egyedülá...
125 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (42216245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Prémium, minimál stílusú ikerházfél magas műszaki TARTALOMMALEladásra kínálunk egy 2019-ben épült, újszerű állapotú, prémium ki...
239 900 000 HUF
1 578 289 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári lakóövezeti telek hirdetés (49277994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: n/a
"Nem sablon telek" - panorámás építési telek solymáron, tudatos ÉPÍTKEZŐKNEK Solymár egyik csendes, zöldövezeti részén, a Kere...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (42742747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Páratlan panorámával rendelkező új építésű prémium kivitelezésű lakások eladóak Vác- Törökhegyen! VÁC legjobb ajánlata ár/ért...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (33342284)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Nagykőrösön szinte 0 rezsis családi ház vált eladóvá, amely nagycsaládosoknak is ideális, napelemes, tetőteres, 150 nm, nettó 1...
69 000 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (34522117)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Váci Duna-parti Társasház Projekt – Az új otthonok megérkeztek! A Váci Duna-parti Társasház egy 82 lakásos, prémium kategóriá...
58 500 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93495997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi külterületi telek hirdetés (44235285)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1360 m2
Szobaszám: n/a
Mogyoród külterületi részén, a mára már jól ismert Kukukk-hegyen, eladásra kínálom ezt az 1360 nm-es zártkerti besorolású telke...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.