Eladó ingatlan Pest megye (25677 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 677 db
Eladó Váci külterületi telek hirdetés (64283345)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 4850 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Vác kedvelt Nyulas területén egy kivételes adottságokkal rendelkező, 4850 m²-es panorámás telek, amely tökéletes választá...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (33331488)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Pomázon a központban! Pomázon ajánlom a családi ingatlan gazdag kínálatából ezt a 128 nm-es, tö...
62 000 000 HUF
488 188 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (49534948)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó családi ház Gödöllő Kertvárosi részén. A kiváló adottságokkal rendelkező o...
109 000 000 HUF
838 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői hétvégi ház hirdetés (39431258)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
CasaNetWork Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó hobbi telek pici házikóval.   Teraszos kialakítású, gondozott, 600  m2-es p...
53 000 000 HUF
2 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (97377922)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
A CasaNetWork Ingatlaniroda eladásra kínálja a 174602314 azonosítószámú házrészt Cegléden. Az ingatlan Cegléd csendes, nyugod...
16 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi házrész hirdetés (43357313)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
CasaNetWork Ingatlaniroda eladásra kínálja a 174602313 azonosítószámú HÁZRÉSZ-t Cegléden. Az ingatlan Cegléd csendes, nyugodt ...
20 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb telek hirdetés (47944494)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2800 m2
Szobaszám: n/a
Vác–Körtvélyes panorámás zártkerti telek eladó! Csendes, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy 2800 m²-es, erő...
37 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (95547932)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház Dunakeszin – nagy kert, nappali + 4 szoba! Dunakeszi kertvárosi részén, nem lakóparki környezetben kínálunk...
194 990 000 HUF
1 147 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (31483334)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 5
Új építésű ikerház! ! ! ! GÖD csendes, kertvárosias környezetében kínáljuk megvételre egy új építésű ikerház mindkét, lakását...
165 900 000 HUF
1 036 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szokolyai egyéb telek hirdetés (54222542)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: n/a
Szokolyán panorámás építési telek eladó érvényes építési engedéllyel! Szokolya egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk megv...
28 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (98443558)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 2
Pusztavacson, közel 80m2-es, Családi ház 1900 m2-es telekkel eladó! JÚNIUS elejétől megtekinthető! Belső fotók szintén ez idő...
36 800 000 HUF
460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi tégla lakás hirdetés (96252577)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Pomázon 4 szobás, újszerű lakás terasszal és parkolóval – azonnal költözhető! Pomáz közkedvelt, csendes, kertvárosi részén kí...
95 000 000 HUF
1 439 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi sorház hirdetés (46438426)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1174 m2
Szobaszám: 3
*** Otthon start hitellel is megvásárolható! *** Budapest agglomerációjában, Szigethalom csendes természetközeli részén, séta ...
69 900 000 HUF
1 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni ikerház hirdetés (72587842)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 4
Kedves Otthonkereső! ! Új építésű, dupla-komfortos ikerházi lakás eladó Őrbottyánban a tó közelében! A két lakás csak a bel...
89 900 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (68233482)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 189 m2
Telekterület: 2390 m2
Szobaszám: 4
Mogyoród egyik csendes, panorámás részén eladó egy különleges hangulatú, mediterrán stílusú családi ház, lenyűgöző, parkosított...
189 900 000 HUF
1 004 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői műhely hirdetés (26837732)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 512 m2
Telekterület: 3420 m2
Szobaszám: n/a
Gödöllőn, a Repülőtéri út közelében, jól megközelíthető helyen kínálunk megvételre egy kiváló adottságú ipari ingatlant. Főbb ...
300 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (43244734)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Gödöllő csanaki részén, csendes, átmenő forgalomtól mentes, aszfaltozott mellékutcában, nappali + 4 szobás újépítésű családi há...
129 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (74337623)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 4
Erdőkertes új építésű házakkal beépített részén, nagyon jó környéken, egyedi tervek alapján, magas műszaki tartalommal épült, e...
150 000 000 HUF
967 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (55335327)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, hószivattyús, klímás, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokból, igé...
64 900 000 HUF
901 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytarcsai családi ház hirdetés (22493484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Nagytarcsán, az Öreghegyen egy új építésű, három teraszos, 138 nm-es, 2 fürdős, 5 szobás, egyszintes, önáll...
114 800 000 HUF
831 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal