Eladó ingatlan Pest megye (25944 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 944 db
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (43383199)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Ráckevén újépítésű ikerház LAKÁS: - ikerház földszinti lakása - 59 nm nappali + 2 szoba - 2026-ben épül - terasz 14 nm - minős...
69 100 000 HUF
921 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (15935248)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 2
Ráckevén újépítésű ikerház LAKÁS: - ikerház földszinti lakása - 69 nm nappali + 1 szoba - kérhető nappali + 2 SZOBA - 2026-ben...
69 500 000 HUF
868 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckevei tégla lakás hirdetés (96534747)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ráckevén újépítésű lakás LAKÁS: - ikerház emeleti lakása - 61 nm nappali + 2 szoba - 2026-ben épül - minőségi anyagokból - Por...
63 500 000 HUF
907 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei tégla lakás hirdetés (88341237)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ráckevén újépítésű lakás LAKÁS: - ikerház emeleti lakása - 70 nm nappali + 2 szoba - választható nappali + 3 SZOBA - 2026-ben ...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (65341443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 2518 m2
Szobaszám: 2
Eladó Abonyba külterületi részén 2518 nm -es telken 77 nm -es családi ház! Az ingatlan 1987 - ben épült beton alapra, tégla fal...
23 900 000 HUF
310 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámbéki külterületi telek hirdetés (96735153)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1608 m2
Szobaszám: n/a
Zsámbékon, a Nyakas-hegyen vadregényes, panorámás telkek eladók! Sátorozásra, cserkésztáborozásra kiváló! a Jóvilág utca fölött...
6 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi külterületi telek hirdetés (37553398)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Biatorbágy Katalin-hegyen! a Boglárka utcai telek 909m2-es, egy bontandó 12m2-es házikóval. a telek beépíthetősége ...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi külterületi telek hirdetés (85255447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 196370 m2
Szobaszám: n/a
Külterületi telek eladó! Maglód mellett közel 20 hektáros legelő eladó! Külterületen, a 31-es főút mellett, Jászberény felé a...
170 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (91737337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2106 m2
Szobaszám: 3
Csendre, nyugalomra vágyik? Akkor megtalálta álmai otthonát! ! Mégis közel Budapesthez. ALACSONY rezsiköltségű INGATLAN! E...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (87657731)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthonos, modern új építésű sorház Dunaharaszti Ófaluban átadás 2026 i. Negyedév Dunaharaszti Ófalu városrészében, egy kedvelt ...
99 900 000 HUF
1 009 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui lakóövezeti telek hirdetés (44273523)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1465 m2
Szobaszám: n/a
Tahitótfalu csendes, nyugodt részén, a Sas utca és az Ereszvények között kínálunk megvételre egy 1465 m2-es, belterületi telket...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui lakóövezeti telek hirdetés (55924978)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1651 m2
Szobaszám: n/a
Tahitótfalu csendes, nyugodt részén, a Sas utca és az Ereszvények között kínálunk megvételre egy 1651 m2-es, belterületi telket...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui lakóövezeti telek hirdetés (33871579)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 799 m2
Szobaszám: n/a
Tahitótfalu csendes, nyugodt részén, a Sas utca és az Ereszvények között kínálunk megvételre egy 799 m2-es, belterületi telket....
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui lakóövezeti telek hirdetés (45919874)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: n/a
Tahitótfalu csendes, nyugodt részén, a Sas utca és az Ereszvények között kínálunk megvételre egy 704 m2-es, belterületi telket....
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui lakóövezeti telek hirdetés (61569554)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1215 m2
Szobaszám: n/a
Tahitótfalu csendes, nyugodt részén, a Sas utca és az Ereszvények között kínálunk megvételre egy 1215 m2-es, belterületi telket...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui lakóövezeti telek hirdetés (15327588)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1662 m2
Szobaszám: n/a
Tahitótfalu csendes, nyugodt részén, a Sas utca és az Ereszvények között kínálunk megvételre egy 1662 m2-es, belterületi telket...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (93243479)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vác kedvelt városrészében, Deákváron kínálunk eladásra egy világos és tágas, 2 és fél szobás lakást két erkéllyel, amely ideáli...
99 999 000 HUF
1 063 819 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi családi ház hirdetés (94445431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Göd központjában eladó újépítésű 182 m²-es, önálló családi ház, amelyhez 560 m²-es telek tartozik. Az ingatlan tégla falazatt...
184 900 000 HUF
1 021 546 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyedi garázs hirdetés (13224322)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó garázs Vácon Eladó egy 16 nm-es garázs Vác kedvelt részén, a Földváry Károly tér mellett. A garázs külön helyrajzi szá...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (69247877)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 940 m2
Szobaszám: 2
Eladó Pest vármegyében, Örkényen egy 80 nm-es családi ház, 940 nm -es telekkel. Az ingatlan beton alapon vegyes falazatú. a ház...
32 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal