Eladó ingatlan Pest megye (25371 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 371 db
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (75349533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
Eladó 115 m2-es Ikerházfél Dunavarsányban, közös fal nincs. Telek mérete: 300 m2 Kialakítása: 3 szoba, nappali, konyha+étkező...
99 600 000 HUF
866 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (93334832)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1004 m2
Szobaszám: 4
Ceglédtől 10 km távolságra Törtelen kínálom megvételre ezt a különálló 90 nm alapterülettel rendelkező családi házat, a hozzá t...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (12333477)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 5
Eladó ez az otthonos, két generáció együtt-külön élésére alkalmas felújított családi ház. Pest vármegye délkeleti részében, Pi...
76 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői ikerház hirdetés (22387857)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 3
Eladó ikerházfél Gyömrő panorámás részén! Fedezze fel ezt a 76 m²-es, modern kialakítású otthont, amely tökéletes választás l...
85 000 000 HUF
1 118 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (99565275)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 278 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 16
Kivételes befektetési lehetőség a főváros közelében – többlakásos ingatlan eladó Gyömrő szívében Gyömrő központi részén kínálo...
189 000 000 HUF
679 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői egyéb telek hirdetés (69452433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1504 m2
Szobaszám: n/a
Monorierdőn sokoldalú telek eladó! Csendes, zártkerti övezetben kínálok megvételre egy 1500 m²-es, jelenleg szántó besorolású...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (66417935)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 345 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 12
Eladó Tóalmáson Pest Vármegyében egy 345, 8 nm-es kétszintes befejezetlen családi ház. Az ingatlan felújítása megkezdődött. Az ...
60 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (33917691)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 3
Eladó Pest vármegyében, Nagykátán, Budapesttől mindössze 60 km-re egy tégla építésű ikerházfél egy 1017 nm-es telken! Az ingatl...
32 000 000 HUF
385 542 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsabai családi ház hirdetés (82286354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 254 m2
Szobaszám: 3
Piliscsaba központjában eladó egy igazi klasszikus, mégis modern, tornácos családi ház, azonnal költözhetően! Piliscsaba egyik...
95 000 000 HUF
1 217 948 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (67374725)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 222 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 6
Eladó örökpanorámás, háromszintes családi ház Szentendre Pismány városrészében 1438 m²-es dupla telken - 50 m²-es pincével, gar...
200 800 000 HUF
904 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (33748954)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 1
Gödön új építésű környezetben, 2 lakásos sorházban kínálunk egy szuper beosztású, saját kerttel rendelkező kétszintes lakást, a...
126 000 000 HUF
1 145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószőlősi külterületi telek hirdetés (99793414)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5526 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pest megyében, a Ceglédi járásban, Tápiószőlősön egy 5526 m2 területű, kivett tanya és szántó besorolású ingatlan, amelyb...
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (86835927)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 4
Eladó Pándon. Felújítás alatt álló, két szintes, panorámás családi ház! Pánd csendes, nyugodt részén kínáljuk eladásra ezt a ...
74 000 000 HUF
672 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (85393929)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 636 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi dunai oldalán, a kedvelt Révdűlőben kínálok megvételre egy 630 m²-es telken épülő, bruttó 203 m²-es, kétszintes, mode...
199 000 000 HUF
995 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi házrész hirdetés (29214974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Dunakeszi központi részén, mégis csendes utcában eladó egy körbejárható, saját 350 nm-es telekkel rendelkező ház (házrész). K...
47 900 000 HUF
840 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (39372478)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Önálló családi ház ŐRBOTTYÁNBAN! ! ! Az Ingatlan 3% start hitellel megvásárolható, 20% önrészel! ! ŐRBOTTYÁNBAN, földszinte...
115 000 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi ikerház hirdetés (77966454)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 4
A Családi Ingatlan kínálatából eladó új építésű, tároló kapcsolatos ikerház, 80 nm hasznos alapterülettel Dömsödön, nappali +3 ...
59 500 000 HUF
743 750 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (75928457)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 5
Eladók új építésű különálló házak Kiskunlacházán! a ház 99 nm, nappali+4 szobás, kertkapcsolatos otthon! Kiskunlacháza csende...
84 000 000 HUF
848 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (83717497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 4
Eladók új építésű különálló házak Kiskunlacházán! a ház 91 nm, nappali+3, szobás, kertkapcsolatos otthon! ! Kiskunlacháza cse...
77 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (47595332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: n/a
CasaNetWork  Gödöllő Ingatlaniroda kínálatában eladó zártkert Mogyoród Tölgyes részén.  Ne maradjon le erről a kiváló lehetőség...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal