Eladó ingatlan Somogy megye 40 millióig (1674 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Somogy megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 674 db
Eladó Balatonkeresztúri étterem, vendéglő hirdetés (93534421)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: n/a
Somogy vármegyében, Balatonkeresztúron eladásra kínálok egy vendéglátó egységet, mely az egykori 6-os út mellett helyezkedik el...
15 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabi erdő hirdetés (93435776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 10310 m2
Telekterület: 10310 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Tab külterületi erdő a Tab 010242/1-2-3 hrsz-on. Erdőtervi jele Tab 4/j, D, Q erdőrészlet földterülettel együtt. Osztatla...
3 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
youtube videó Eladó Háromfai családi ház hirdetés (26233984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 1247 m2
Szobaszám: n/a
Somogy vármegyében gyönyörű egészséges jólevegőjű természetközeli, Háromfa településen ajánlok megvételre egy 1247 m2 bekerítet...
22 400 000 HUF
161 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkeresztúri egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (58489344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
15 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonberényi hétvégi ház hirdetés (23462875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 2
Balatonberényi nyaraló felújításra, bővítésre – kiváló lokáció, 2 épülettel, tehermentesen ELADÓ! ! Balatonberényben, üdülőöve...
37 000 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyberényi családi ház hirdetés (74469292)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2688 m2
Szobaszám: 3
Az eladó családi ház az 1950-es években épült, vegyes falazatú, a tető cseréppel fedett. a telek 2. 688 Nm-es, a ház hasznos al...
34 900 000 HUF
465 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csokonyavisontai hétvégi ház hirdetés (67857646)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 2479 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174980 hivatkozási számú csokonyavisontai nyaraló. Csokonyavisonta a...
1 590 000 HUF
106 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csurgói családi ház hirdetés (26389994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175333 hivatkozási számú csurgói családi ház. -Csurgó a megye dél...
4 900 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zákányfalui családi ház hirdetés (27947576)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 2936 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175334 hivatkozási számú zákányfalui családi ház. -Zákányfalu fek...
8 500 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somi családi ház hirdetés (86926245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #175476 hivatkozási számú somi családi ház. Eladásra kínálom Som központjában lévő 10...
39 900 000 HUF
372 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (84839291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 2
1. Magyar leírás Marcali területén található ez a kétszobás családi ház, amely egy jól alakítható elrendezésű ingatlan. Az utc...
38 300 000 HUF
547 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ádándi családi ház hirdetés (54568877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2122 m2
Szobaszám: 3
Ádánd egy hangulatos település, mely ideális otthona lehet azoknak, akik a nyugodt és csendes környezetet részesítik előnyben, ...
39 900 000 HUF
604 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lengyeltóti családi ház hirdetés (44731669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1917 m2
Szobaszám: 5
Fonyódtól mindössze 12 km-re, Lengyeltóti csendes utcájában eladó egy 85 nm-es, régi parasztház hangulatot idéző, lakható állap...
29 200 000 HUF
343 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali pince, présház hirdetés (14454778)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 1984 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Marcali közkedvelt részén a Szent Orbán kápolna közelében egy zártkerti ingatlant. a pince 1984 m²-es telken h...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (46387325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 2234 m2
Szobaszám: + 2 fél
Siófok, Szőlőhegy, 2234 m2 zártkerti ingatlan 30, 6 m2-es házzal. Nyaralónak, de akár állandó lakhatásra is alkalmas, hiszen ve...
26 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrtilosi lakóövezeti telek hirdetés (49959233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1120 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174958 hivatkozási számú őrtilosi telek. Eladó sarki panorámás ép...
3 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyatádi családi ház hirdetés (22294746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1431 m2
Szobaszám: 3
Ön a vén diófa alatt ül, és hátratekint szépen művelt birtokára a gyümölcsfákkal. Csend, a madarak csivitelése, és a szorgos mé...
22 990 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ságvári egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (56365425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 3123 m2