Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 10 millióig (225 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 10 millióig

Rendezés:

Összes találat: 225 db
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (42434734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ajakon egy 65 nm-es, vályogból épült, 2 szoba, konyha, közlekedő, kamra elosztású, teljesen felújítandó csal...
7 990 000 HUF
122 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Leveleki hétvégi ház hirdetés (53499545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom a leveleki tóhoz közel egy 40 nm-es, szintes, 2 szobás, konyhás, 2 teraszos faházat. Földhivatalnál kert be...
8 900 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírturai egyéb telek hirdetés (72878579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5635 m2
Szobaszám: n/a
Nyírturán, Ószőlődűlőn, zártkerti, 5635 nm2-es telek eladó. Ár: 9 900 000 FtJellemzők:- 2 helyrajzi számon lévő, de egyben elad...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (46338722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 8361 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Tiszateleken egy felújítandó, vagy átépítendő családi házat nagy telekkel. Az épület az 1950-es években épü...
4 850 000 HUF
78 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi külterületi telek hirdetés (33955154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5060 m2
Szobaszám: n/a
Rendkívül kedvező áron Telek eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza és Nagyhalász között félúton egy 5060 m2-es Nyugati fekvésű...
2 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (82693434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6328 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nyíregyházán  Ókistelekiszőlőben egy 6328 m2-es telket. Kertvárosi lakóövezetben, minden közmű az utcában. Hirdetésem felkeltette érdeklődését kérem hívjon bizalommal. Eladó   telek   Nyíregyháza
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (29373524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1792 m2
Szobaszám: 1
Kedvező áron telek árban eladó ház Fehérgyarmaton. Megvételre kínálok Fehérgyarmat kedvelt utcájában egy családi házat. a lakó ...
8 500 000 HUF
121 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátrohai családi ház hirdetés (21314662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 3505 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Pátrohán egy nagy családi házat. a vályogból épület kb. 100 m2-én kialakításra került 3 szoba, előszoba, fol...
8 900 000 HUF
85 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (67447453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2269 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Dombrádon egy vályogból épült, palával fedett családi házat. a 70 m2en helyet kapott 2 szoba, konyha étkező,...
6 500 000 HUF
92 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (63893719)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség a Nyíregyháza abszolút belvárosában található - többcélú tevékenységre alkalmas(iroda, rendelő, bemutató terem ...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (77616674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség a Nyíregyháza abszolút belvárosában található üzlethelyiség megvásárlása, amely a város legfrekventáltabb helyé...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári egyéb lakás hirdetés (51542973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, remek elrendezésű lakás tárolóval, a központtól nem messze! Tiszavasvári rendezett, kertvárosi részén, szép ...
6 990 000 HUF
110 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (82624344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Érkert városrészben Deák Ferenc utcán (Kiss Ernő utcához közel) zárt udvarban garázs eladó. A 15 nm-es garázs tég...
6 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (43242671)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nagyhalászban egy 1930-as években kisméretű téglából, terméskő alappal, cseréppel fedett téglaraktárt. Az ép...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi lakóövezeti telek hirdetés (73947218)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nagyhalász központjához közel, két helyrajzi számon lévő 1600 nm-es sík, szabályos alakú építési telket, asz...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (35447467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi egyéb ipari ingatlan hirdetés (41742327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: n/a
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi lakóövezeti telek hirdetés (45728324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nagyhalász központjához közel, 2* 800 nm-es sík, szabályos alakú építési telket, aszfaltozott utcában. . Nin...
2 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Barabási családi ház hirdetés (89215748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó családi ház Barabás Megvételre kínálunk Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegye Barabás községben található felújítandó családi h...
6 250 000 HUF
93 283 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.