Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 20 millióig (674 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 20 millióig

Rendezés:

Összes találat: 674 db
Eladó Tuzséri raktár hirdetés (83162823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 1989 m2
Telekterület: 110000 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Szabolcs - Szatmár Bereg vármegye, Tuzsér település határában 11, 27 hektáron elhelyezkedő ipari területet é...
1 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (26465595)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nyíregyháza Nádasbokorban egy 3000 m2-es belterületi zártkertet. a terület szántó 6-os 2, 1 ak. Hirdetésem felkeltette érdeklődését kérem hívjon. Eladó Telek Nyíregyháza
2 800 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gégényi családi ház hirdetés (77244393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2240 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Gégényben a Petőfi utcában egy vályogból épült, felújítandó 67 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, kamra, elosz...
5 500 000 HUF
82 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (57742798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1527 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis családi ház Balkányban! Megvételre kínálok egy vályogból épült, cseréppel fedett kis családi házat Balkányban. a köze...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőladányi családi ház hirdetés (62793722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2442 m2
Szobaszám: 6
Nagy családnak, vagy két generációnak is alkalmas családi ház eladó Mezőladányban Megvételre kínálok Mezőladányban egy nagy csa...
19 500 000 HUF
139 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (81323342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Nyíregyházán Megvételre kínálok egy aszfaltút mellett lévő háromszög alakú telket ami 1071m2-es. Jelenleg zártkert,...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai külterületi telek hirdetés (34959443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1669 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nyíregyháza- Sóstóhegyen, forgalmas bevezető út melletti 1669 m2-es telket akár szigetelt faházzal is. Az in...
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47243993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Rakamaz fő utcájához közel egy vegyes falazatú ( Bodrogkeresztúri blokk, vályog), cseréppel fedett családi h...
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki erdő hirdetés (68434646)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Tiszatelek üdülőövezeti részén egy közel 1 hektáros területet. a töltés lejáratához pár méterre lévő ingatla...
7 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (47312192)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gávavencsellőn 90 nm-es, nagyon jó állapotú családi házat. A vegyes falazatú (vályog, tégla), szigetelt épü...
16 500 000 HUF
179 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (29553859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 3163 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyében, Demecserben csendes nyugodt környezetben egy 102 nm-es 4 szoba, konyha, ...
12 990 000 HUF
119 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (48535393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Befektetőknek, vállalkozóknak remek lehetőség. Megvételre kínálok Nagyhalászban egy az 1930-as években kisméretű téglából épül...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (42434734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ajakon egy 65 nm-es, vályogból épült, 2 szoba, konyha, közlekedő, kamra elosztású, teljesen felújítandó csal...
7 990 000 HUF
122 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Urai családi ház hirdetés (12627577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3645 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Urán egy 2022-ben felújított családi házat, 3645 m2 méretű telken. Az elektromos vezetékek cserélve lettek,...
16 900 000 HUF
241 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tunyogmatolcsi lakóövezeti telek hirdetés (36355359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre Kínálok Tunyogmatolcs belterületén egy kb. 2300 m2-es építési telket! Teljesen közművesített ingatlanon 12 db milot...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (87565632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nyíregyházához 20 km-re található Nagyhalászban, egy 75 nm-es családi házat. Az ingatlanban 2 szoba, előtér,...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (53785536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1768 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó, Demecser kedvelt utcájában. Demecserben értékegyeztetéssel nagyobbra, több szobásra cserélhető. M...
17 800 000 HUF
237 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki hétvégi ház hirdetés (53499545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom a leveleki tóhoz közel egy 40 nm-es, szintes, 2 szobás, konyhás, 2 teraszos faházat. Földhivatalnál kert be...
8 900 000 HUF
222 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírturai egyéb telek hirdetés (72878579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5635 m2
Szobaszám: n/a
Nyírturán, Ószőlődűlőn, zártkerti, 5635 nm2-es telek eladó. Ár: 9 900 000 FtJellemzők:- 2 helyrajzi számon lévő, de egyben elad...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal