Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig (934 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 934 db
Eladó Szamosújlaki családi ház hirdetés (84447433)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Természetközeli otthon eladó Szamosújlakon Szamosújlakon, a Szamos és a Holt-Szamos ölelésében, csodálatos természeti környezet...
24 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai egyéb telek hirdetés (27749839)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy 543 m²-es építési telket Mátészalka egyik legkedveltebb környékén! A közművek közül a víz, gáz és csatorn...
7 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mándoki családi ház hirdetés (82734364)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1018 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálok Mándokon a Jókai utcában egy 110 nm-es 3 és félszobás nappalis, konyha+ étkezős családi házat. Az ingatlan e...
24 190 000 HUF
219 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (74453795)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Kiemelkedő adottságú ingatlan nagy telekkel - ritka fejlesztési lehetőség Sóstóhegyen Nyíregyháza Sóstóhegy városrészében, a N...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üzlethelyiség üzletházban hirdetés (67469349)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó 19 nm -es üzlethelyiség nyíregyházán kiváló befektetés és azonnali HASZNOSÍTÁS Nyíregyháza frekventált részén eladó egy 1...
11 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kállósemjéni családi ház hirdetés (47337767)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kállósemjén központ közeli, csendes részén Kállósemjén nyugodt, mégis kiváló elhelyezkedésű részén kínálok me...
24 990 000 HUF
372 985 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (78572335)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! Csenger belvárosában, kiváló helyen kínáljuk eladásra ezt a csodálatos, felújított téglalakást, amelynek irány...
23 800 000 HUF
286 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mérki családi ház hirdetés (35821458)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1345 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mérk egyik csendes, nyugodt utcájában egy kb. : 1970-Ben épült családi ház. Az ingatlan kb. : 90 Nm, tartozik hozzá egy ...
22 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (31733474)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség ezen a környéken! Azonnal kiadható! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Vételár: 9. 500. 000 Forint! Nyíregyháza Hímes városrészben, zárt automatizált udvarban, új építésű, 15 négyzetméteres garázs eladó! Ne maradj le!
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai műhely hirdetés (33324345)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Belvárosi elhelyezkedéssel, utcafronti kialakítással kínálunk megvételre egy nettó 30 m² alapterületű műhelyt, amely többféle v...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (24488949)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza-Nagyszállás övezetében, földszint+tetőteres, 1+1 szobás, kb. 40 Nm. -Es hétvégi ház ELADÓ! A házban előszoba, für...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírkarászi családi ház hirdetés (64983395)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 7470 m2
Szobaszám: 3
Nyírkarász csendes, nyugodt környezetében kínálunk megvételre egy 100 m² alapterületű, három szobás családi házat, amely egy 74...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érpataki lakóövezeti telek hirdetés (49547286)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1666 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Érpatakon, a Szabadság utcán egy kettéosztható nagy sarki telek. Ár: 2. 850. 000 Ft Az ingatlan tulajdonságai: - telek...
2 850 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (92633973)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 3
Nagyhalász központjában, 78 nm-es hasznos alapterületű, 3 külön bejáratú szobás, konyha + étkezős, közepes állapotú családi ház...
19 990 000 HUF
249 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ilki családi ház hirdetés (99333837)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3943 m2
Szobaszám: 3
Ilk, Kossuth utcában, 160 nm-es, Nappali + 2 szobás, 2 konyhás családi ház, 3943 nm-es telken eladó! Jellemzők:- Vályog, vegyes...
24 990 000 HUF
156 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (39553915)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1734 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza, nyírszőlős városrészben, a Vasút utcában, 1734 nm-es építési telek eladó! Jellemzők:- Utcafronti szélesség 15, 3 m...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (63246467)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 3
Ibrány, Városi Óvodához közel, csendes utcában, 110 nm-es, 4 éve teljes körű felújításon átesett, Nappali, Konyha+étkezős, +2 s...
20 900 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balsai családi ház hirdetés (25447667)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 2
Balsa kis utcájában, a Pozsonyi utcában, Tisza parthoz közel, 93 nm-es, 2 szobás, konyha, étkezős, teljes körű felújításon átes...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi erdő hirdetés (43284493)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyírbogdány bevezető útja mellett, 30 ha 9341 nm-es erdő eladó! Csereként telek, Nyíregyházán garázs beszámítása lehetséges! További kérdés esetén keressen elérhetőségeimen! Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes!
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (99951778)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium közelében, 18 nm-es üzlethelyiség eladó. Jellemzők:- Téglaépítésű társasház földszintjén tal...
15 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.