Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig (934 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 934 db
Eladó Pátrohai családi ház hirdetés (21314662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 3505 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Pátrohán egy nagy családi házat. a vályogból épület kb. 100 m2-én kialakításra került 3 szoba, előszoba, fol...
8 900 000 HUF
85 576 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (67447453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2269 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Dombrádon egy vályogból épült, palával fedett családi házat. a 70 m2en helyet kapott 2 szoba, konyha étkező,...
6 500 000 HUF
92 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (46743948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 643 m2
Szobaszám: 2
Kisvárda közkedvelt, csendes környékén, központtól pár száz méterre családi ház eladó. Megvételre kínálok Kisvárdában a Szív ut...
17 800 000 HUF
306 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai hétvégi ház hirdetés (34916323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Császárszálláson szintes, 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó. A ház pala fedésű, a nyílászárók fából k...
20 500 000 HUF
227 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (55717243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 3
❗❗ Eladó családi ház Fehérgyarmat! ❗❗ Megvételre kínálunk Fehérgyarmat kertvárosi részén található 3 szobás családi házat! A...
24 990 000 HUF
238 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (85235537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2590 m2
Szobaszám: 3
Hagyd a felújítást! Ebben a házban mindent felújítottak, már csak a bútorokat kell megrendelned! ☎️ 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Va...
25 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (63893719)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség a Nyíregyháza abszolút belvárosában található - többcélú tevékenységre alkalmas(iroda, rendelő, bemutató terem ...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (77616674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség a Nyíregyháza abszolút belvárosában található üzlethelyiség megvásárlása, amely a város legfrekventáltabb helyé...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri hétvégi ház hirdetés (22226599)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Biriben nagyon csendes helyen elhelyezkedő, 65 nm alapterületű, 2 szoba, konyhás családi ház eladó. A ház egy zsákutca végén t...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (84927792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó családi ház Fehérgyarmaton. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
22 490 000 HUF
224 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári egyéb lakás hirdetés (51542973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, remek elrendezésű lakás tárolóval, a központtól nem messze! Tiszavasvári rendezett, kertvárosi részén, szép ...
6 990 000 HUF
110 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (82624344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Érkert városrészben Deák Ferenc utcán (Kiss Ernő utcához közel) zárt udvarban garázs eladó. A 15 nm-es garázs tég...
6 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (43242671)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nagyhalászban egy 1930-as években kisméretű téglából, terméskő alappal, cseréppel fedett téglaraktárt. Az ép...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi lakóövezeti telek hirdetés (73947218)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
Megvételre kínálok Nagyhalász központjához közel, két helyrajzi számon lévő 1600 nm-es sík, szabályos alakú építési telket, asz...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (92871399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Demecserben egy 86 nm-es, szilikátból épült 3szoba, nappali, fürdő+wc, konyha+ebédlő, közlekedő elosztású cs...
12 990 000 HUF
151 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (71576445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nyíregyházához 20 km-re található Nagyhalászban, a Czuczor Gergely utcában egy 75 nm-es családi házat. Az in...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (35447467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki üzlethelyiség utcafronton hirdetés (57157219)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 270 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló üzleti befektetés Ajakon! Megvételre kínálok Ajak központjában egy 270 nm-es üzlethelyiséget, amely kiválóan alkalmas ra...
23 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi egyéb ipari ingatlan hirdetés (41742327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: n/a
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (84833996)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 3163 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyében, Demecserben a Vörösmarty utcában csendes nyugodt környezetben egy 102 nm...
12 990 000 HUF
119 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.