Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig (934 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 934 db
Eladó Ópályi családi ház hirdetés (28299723)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 3435 m2
Szobaszám: 5
Ópályi község központi részén eladásra kínálok egy 155 nm-es, tégla építésű családi házat, amely egy 3435 nm-es nagy telken hel...
22 900 000 HUF
147 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszamogyorósi lakóövezeti telek hirdetés (56638574)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: n/a
Eladó belterületen almafával beültetett telek mely nyugodt, csendes környéken található. a terület jelenleg gyümölcsösként funk...
2 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (33234392)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2277 m2
Szobaszám: 3
Demecser egyik nagyon jó, csendes utcájában eladó családi ház! Megvételre kínálok Demecser nyugodt, rendezett környékén egy 2...
18 500 000 HUF
205 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbélteki családi ház hirdetés (47751476)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 4147 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nyírbélteken 80m2-és családi ház, csendes utcában, barátságos szomszédsággal. Az ingatlan kiváló lehetőséget ...
5 900 000 HUF
51 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (31198344)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Otthon start hitelprogram Tiszavasváriban jó állapotú családi ház eladó! Belvárosi csendes, környezetben kínálunk megvételre eg...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (44379877)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2468 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Olcsván! Felújított belső, nagy telek, nyugodt környezet! Olcsván, csendes utcában eladó egy 92 m2, 2 szob...
16 500 000 HUF
179 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlugosi családi ház hirdetés (82474233)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Családi Ház Nyírlugoson Ár: 18 000 000 Ft Alapterület: 96 m2 Szobák száma: 3 és fél, emelet: 1, Referencia szám: m321563 ...
18 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (67472347)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Gávavencsellő déli részén eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház! Az ingatlan 1970-ben épült, a ház eleje terméskő alapra, ...
22 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rohodi családi ház hirdetés (57727934)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1193 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Rohod csendes kis utcájában egy 140 nm-es családi ház! Eladásra kínálunk egy 140 nm-es ingatlant, mely egy 1193 nm-es t...
22 000 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (97445431)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Tiszavasváriban nagy telek, sok lehetőség! Tiszavasváriban eladó egy 70 nm-es épület 952 nm-es telken, amely je...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (86212529)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakolyi családi ház hirdetés (95333334)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1155 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó ház 1155 nm-es telekkel 1989-ben épült, átlagos állapotú családi ház eladó. Az ingatlan 2+1 szobával rendelkezik, a telek...
15 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírkarászi családi ház hirdetés (93221387)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 3557 m2
Szobaszám: 1
Nyírkarászon felújítandó családi ház eladó, nagy telekkel! Nyírkarász csendes, nyugodt részén eladó egy 82 m2 felújítandó csa...
11 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycserkeszi családi ház hirdetés (78454287)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 3222 m2
Szobaszám: 2
Nagycserkesz központjában eladó egy rendkívül sok lehetőséget rejtő, dupla telken fekvő, gondosan karbantartott ingatlan. A 3...
11 900 000 HUF
297 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírjákói családi ház hirdetés (99338725)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 2489 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyírjákón nyugodt környezet, tágas lehetőségek! Nyírjákó csendes, nyugodt utcájában, a gyönyörű környezetbe...
19 000 000 HUF
165 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (67931947)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkeszi családi ház hirdetés (25777433)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 4274 m2
Szobaszám: + 2 fél
Berkesz északi részén eladó egy 54 m2-es, 2 szobás családi ház! Az ingatlan 2000-ben épült, beton alapra, szilikát falazattal...
14 500 000 HUF
241 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (23379853)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Nagykálló csendes részén! Nagykállóban kínálunk megvételre egy 65 nm-es, kiváló állapotú, amerik...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (38736455)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (66336874)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 3995 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Nyírtass központjában eladó egy 360 nm-es, 5 szobás családiház. A 19. Századi alappal rendelkező főépület szerkezete igen mas...
21 000 000 HUF
58 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal