Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 30 millióig (1222 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 222 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Tákosi családi ház hirdetés (78537458)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 3984 m2
Szobaszám: 3
Ne maradjon le róla! Tákoson, kiváló elhelyezkedéssel a buszmegállótól pár lépésre, mégis nyugodt környezetben eladó egy 2001-b...
20 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Papi családi ház hirdetés (56379573)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Pap csendes, mégis jól megközelíthető helyén kínálok eladásra egy nettó 92 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan vályog-sz...
27 000 000 HUF
270 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bökönyi családi ház hirdetés (38155933)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2594 m2
Szobaszám: 3
Nagy telek + garázs: Bökönyben eladó 3 szobás családi ház! Bökönyben eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház 2 594 m2-es tel...
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (31495755)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza belváros közeli részén, a Moszkva utcán, 16 nm-es belső udvari garázs eladó! - Az ingatlan jellemzői: - Méretei:...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38657953)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belváros közeli kedvelt utcájában, a Moszkva utcán liftes épületben, eladó egy átlagos állapotú, 3. emeleti 26 nm-e...
26 500 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (97693847)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2075 m2
Szobaszám: n/a
A 2075 nm -es telek ideális választás mindazok számára, akik tágas, sokoldalúan hasznosítható területet keresnek. Méretéből ad...
29 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Jándi családi ház hirdetés (28233444)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1530 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Jándon – tágas telekkel, nyugodt környezetben Jánd csendes, rendezett részén eladó egy 72 m²-es, 2001-ben ép...
27 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (36331974)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Eladó falusi CSOK-ra alkalmas családi ház Rakamazon! Eladásra kínálunk 4465 Rakamaz, Dózsa György út 79. Szám alatt egy 95 m²-...
9 000 000 HUF
94 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (76453258)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó új építésű, zárt garázsok – belváros közeli, kiváló LOKÁCIÓBAN Eladásra kínálunk 2025-ben épült, különálló zárt garázsok...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (55428786)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1609 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kemecsén egy 95 m²-es családi ház, amely tágas telekkel és több melléképülettel kínál számtalan lehetőséget az új tulajdo...
29 900 000 HUF
314 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vajai családi ház hirdetés (41568714)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 4175 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan főbb jellemzői: Masszív, időtálló szerkezet: vasbeton alap, szilikát falazat 2 külön nyíló szoba + nappali Utólag ...
15 900 000 HUF
180 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (77353548)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Napkoron részben felújított 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó.  Az ingatlant el kezdték felújítani, a szobákon lé...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói lakóövezeti telek hirdetés (95553764)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: n/a
Nagykállóban 1447 nm nagyságú építési telek eladó.  A telek egy aszfaltozott utcában, csendes helyen található.  Közművek az utcában vannak.  A telek tehermnetes.  Ha egy jó lakóközöösségű utcában szeretne építkezni, ez egy remek lehetőség.
5 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (44439853)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 4390 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált ez a 3 szobás, 96 nm-es családi ház Nyírmadán, 4390 nm-es telekkel, reális ÁRON! FIGYELEM: a teljes bútorzat az ...
17 500 000 HUF
182 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (37152153)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ramocsaháza, csendes nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2 szoba, előtér, konyha+ebédlő, fürdő+wc, közlekedő, sp...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (24779771)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (77955694)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1449 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladásra kínálunk Gávavencsellőn egy 60 m²-es, felújított családi házat, amely 1+2 félszobás kialakításának köszönhetően ideáli...
19 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (82799232)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1285 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Olcsva településen egy csendes utcában található, 90 m² alapterületű családi házat, 1285 m²-es telken. Az i...
14 000 000 HUF
155 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (49429552)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1061 m2
Szobaszám: 3
Nyírtelek Dózsa szőlő városrészében, a Puskin utcában eladó egy 3 szobás, külön nyíló helyiségekkel rendelkező családi ház nyug...
27 700 000 HUF
384 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (27843897)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2400 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Fehérgyarmaton. Ha szeretné személyesen megtekinteni az ingatlant, vagy további információkra van szüksége, akkor hívjon bizalommal!
25 890 000 HUF
323 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?