Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 30 millióig (1222 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 222 db
Eladó Nyíregyházai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (66938932)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Saját üzlethelyiséget keresel? Befektetnél? Ritka lehetőség ezen a környéken! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 ...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (31733474)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség ezen a környéken! Azonnal kiadható! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Vételár: 9. 500. 000 Forint! Nyíregyháza Hímes városrészben, zárt automatizált udvarban, új építésű, 15 négyzetméteres garázs eladó! Ne maradj le!
9 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai műhely hirdetés (33324345)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Belvárosi elhelyezkedéssel, utcafronti kialakítással kínálunk megvételre egy nettó 30 m² alapterületű műhelyt, amely többféle v...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (24488949)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza-Nagyszállás övezetében, földszint+tetőteres, 1+1 szobás, kb. 40 Nm. -Es hétvégi ház ELADÓ! A házban előszoba, für...
15 500 000 HUF
387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírkarászi családi ház hirdetés (64983395)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 7470 m2
Szobaszám: 3
Nyírkarász csendes, nyugodt környezetében kínálunk megvételre egy 100 m² alapterületű, három szobás családi házat, amely egy 74...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érpataki lakóövezeti telek hirdetés (49547286)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1666 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Érpatakon, a Szabadság utcán egy kettéosztható nagy sarki telek. Ár: 2. 850. 000 Ft Az ingatlan tulajdonságai: - telek...
2 850 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (92633973)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 3
Nagyhalász központjában, 78 nm-es hasznos alapterületű, 3 külön bejáratú szobás, konyha + étkezős, közepes állapotú családi ház...
19 990 000 HUF
249 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (17374974)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Ungvár sétányon, 43 nm-es, utcafronti kirakattal rendelkező üzlethelyiség eladó! Jellemzők:- Utcafronti bejárat- Sa...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ilki családi ház hirdetés (99333837)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 3943 m2
Szobaszám: 3
Ilk, Kossuth utcában, 160 nm-es, Nappali + 2 szobás, 2 konyhás családi ház, 3943 nm-es telken eladó! Jellemzők:- Vályog, vegyes...
24 990 000 HUF
156 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (39553915)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1734 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza, nyírszőlős városrészben, a Vasút utcában, 1734 nm-es építési telek eladó! Jellemzők:- Utcafronti szélesség 15, 3 m...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (63246467)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 3
Ibrány, Városi Óvodához közel, csendes utcában, 110 nm-es, 4 éve teljes körű felújításon átesett, Nappali, Konyha+étkezős, +2 s...
20 900 000 HUF
190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balsai családi ház hirdetés (25447667)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 2
Balsa kis utcájában, a Pozsonyi utcában, Tisza parthoz közel, 93 nm-es, 2 szobás, konyha, étkezős, teljes körű felújításon átes...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi erdő hirdetés (43284493)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyírbogdány bevezető útja mellett, 30 ha 9341 nm-es erdő eladó! Csereként telek, Nyíregyházán garázs beszámítása lehetséges! További kérdés esetén keressen elérhetőségeimen! Vevőink részére minden szolgáltatásunk díjmentes!
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (99951778)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza, Vasvári Pál Gimnázium közelében, 18 nm-es üzlethelyiség eladó. Jellemzők:- Téglaépítésű társasház földszintjén tal...
15 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kéki családi ház hirdetés (42199488)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1886 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár- Bereg Vármegyében, Kék településen egy 165 nm-es 4 szoba, nappali, konyha+ étkezős, sziget...
28 990 000 HUF
175 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi fejlesztési lakóterület hirdetés (79744299)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 14633 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők Figyelem! Megvételre kínálok Rakamaz belterületén egy 14633 nm-es kivett beépítetlen területet. Kiválóan alkalmas vá...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (43935256)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2096 m2
Szobaszám: 2
Kótaj központjában belső felújításon átesett családi ház eladó! Vételár: 26. 600. 000 Forint Eladó Kótaj központjában 2096 n...
26 600 000 HUF
369 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisnaményi családi ház hirdetés (23976348)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 5025 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisnamény település központjában! Kisnamény szívében kínálunk megvételre egy per- és tehermentes, azonnal bi...
14 490 000 HUF
152 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kéki családi ház hirdetés (54244552)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1886 m2
Szobaszám: 5
28 990 000 HUF
175 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (25745695)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Belvárosban a Síp utcán, 12, 6 nm-es, belső zárt udvarban elhelyezkedő, villannyal ellátott garázs, jó állapotban eladó. Amennyiben szeretné megtekinteni hívjon bizalommal. Az ingatlan azonosítója: 99944Érdeklődni: +36703610015
8 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal