Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 30 millióig (1222 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 222 db
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (42496764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (42373972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Tiszavasváriban egy 107 nm-es, téglából épült családi házat. Az épületben 3+ félszoba, nappali +étkező, kony...
19 990 000 HUF
186 822 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (77414863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1948 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Dombrád csendes utcájában, egy 70 nm-es, téglából épült, beton alappal, cseréppel fedett, szigetelt családi ...
8 490 000 HUF
121 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (78946473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Kis családi ház eladó a dombrádi Tiszapart közelében. Megvételre kínálok Dombrád csendes utcájában egy 1992-ben téglából épült ...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (59722394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1948 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
8 490 000 HUF
121 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tanya hirdetés (47945337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Érdeklődni: +36 30 292 0107 Eladó tanyás ingatlan gyümölcsössel Mandabokorban! Mandabokorban eladásra kínálok egy 77 négyzetm...
27 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (93135924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 5
19 990 000 HUF
186 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (85469936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1995 m2
Szobaszám: 3
Nagy családi ház eladó Tiszateleken. Megvételre kínálok Tiszatelek központi részén egy téglából épült, cseréppel fedett családi...
25 000 000 HUF
227 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétközberencsi családi ház hirdetés (75777939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 8759 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Rétközberencsen azonnal költözhető állapotban! Kisvárdától mindössze 10 km-re, Rétközberencsen, a Fő úton kín...
17 900 000 HUF
137 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (49565659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 4
Eladó Tiszatelek községben földszint 122 m2 családi ház, beépített garázzsal, emelet tetőtér beépítési lehetőségével szerkezeti...
10 800 000 HUF
87 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (29933247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1270 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyírtelek Felsősóskút csendes utcájában egy felújítandó családi ház, amely új tulajdonosára vár! Az ingatlan alapterülete...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (32587393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 9403 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye, Balkány, 100 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan központban található, 9403 nm gazdálkodásra ...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói házrész hirdetés (93242249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú lakóingatlan garázzsal Nagykálló központjában! Otthon start programra alkalmas! Nagykálló városközpontjában...
18 500 000 HUF
430 232 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói külterületi telek hirdetés (93954554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1940 m2
Szobaszám: n/a
Nagykállóban csendes aszfaltozott utcában 1940 nm nagyságú telek eladó. Közművesítve nincsen, körbe van kerítve, sík terület. ...
4 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (53435542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Nagykálló csendes részén! Nagykállóban kínálunk megvételre egy 65 nm-es, kiváló állapotú, amerik...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hetefejércsei családi ház hirdetés (33379384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1777 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Hetefejércsén. Tehermentes, azonnal költözhető. Vásárosnaménytól 18 km Fehérgyarmattól 21 km helyezkedik el.
16 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biri hétvégi ház hirdetés (47738337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Biriben nagyon csendes helyen elhelyezkedő, 65 nm alapterületű, 2 szoba, konyhás családi ház eladó. A ház egy zsákutca végén t...
17 500 000 HUF
269 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szamossályi lakóövezeti telek hirdetés (99544253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: n/a
Szamossályi csendes részén eladó egy 1073 m²-es építési telek. Kiváló lehetőség azoknak, akik nyugodt környezetben szeretnének otthont építeni. Ha felkeltette az érdeklődését, kérem, keressen üzenetben!
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (77963649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, Toldi utcán eladásra kínálok egy 15 nm-es,  üzletté nyilvánított garázst. Az ingatlan Önálló helyrajzi számmal r...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (39659324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, Toldi utcán 15 nm-es üzletté nyilvánított garázs eladó. Elektromos árammal, vízzel, szociális blokkal ellátott, ...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.