Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 35 millióig (1489 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 489 db
Eladó Ópályi családi ház hirdetés (28299723)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 3435 m2
Szobaszám: 5
Ópályi község központi részén eladásra kínálok egy 155 nm-es, tégla építésű családi házat, amely egy 3435 nm-es nagy telken hel...
22 900 000 HUF
147 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszamogyorósi lakóövezeti telek hirdetés (56638574)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1624 m2
Szobaszám: n/a
Eladó belterületen almafával beültetett telek mely nyugodt, csendes környéken található. a terület jelenleg gyümölcsösként funk...
2 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (94977321)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1480 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Nagykállóban! Eladásra kínálunk egy 1968-ban épült, 130 nm alapterületű családi házat, amely 148...
27 000 000 HUF
207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (57396756)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2651 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 120 m2-es családi ház Nyírmada északi részén! Az épület 1986-ban épült, beton alapra, tufa és tégla falazatta...
30 000 000 HUF
230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (56483933)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 4
Házat venne Tiszaeszlár nyugodt, csendes környékén? Akkor ez az kiváló lehetőség! Eladó 867 nm-es telken egy kétszintes, 159 ...
30 900 000 HUF
194 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (33778314)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2545 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Nyírmadán, belterületen egy 1981-ben épült, két szintes, 160 m2 alapterületű családi házat, amely egy 2545 m2...
31 000 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (33234392)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2277 m2
Szobaszám: 3
Demecser egyik nagyon jó, csendes utcájában eladó családi ház! Megvételre kínálok Demecser nyugodt, rendezett környékén egy 2...
18 500 000 HUF
205 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (72966143)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 991 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Kisvárdán, főút közeli környezetben! Kisvárda kedvelt, jól megközelíthető részén eladó egy 1970-...
27 500 000 HUF
436 507 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbélteki családi ház hirdetés (47751476)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 4147 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nyírbélteken 80m2-és családi ház, csendes utcában, barátságos szomszédsággal. Az ingatlan kiváló lehetőséget ...
5 900 000 HUF
51 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (43994475)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 306 m2
Szobaszám: 2
Nagykálló központi részén eladásra kínálok egy 83 m2, kétszobás családi házat, amely egy 306 m2 telken helyezkedik el. Az ingat...
27 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírjákói családi ház hirdetés (78796427)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Nyugodt, csendes környezetben, Nyírjákó településen eladó egy 82, 4 négyzetméteres, beton alapra épült vályogház 1071 négyzetmé...
31 500 000 HUF
384 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (31198344)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1062 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Otthon start hitelprogram Tiszavasváriban jó állapotú családi ház eladó! Belvárosi csendes, környezetben kínálunk megvételre eg...
23 900 000 HUF
199 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (44379877)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2468 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Olcsván! Felújított belső, nagy telek, nyugodt környezet! Olcsván, csendes utcában eladó egy 92 m2, 2 szob...
16 500 000 HUF
179 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlugosi családi ház hirdetés (82474233)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Családi Ház Nyírlugoson Ár: 18 000 000 Ft Alapterület: 96 m2 Szobák száma: 3 és fél, emelet: 1, Referencia szám: m321563 ...
18 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (67472347)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Gávavencsellő déli részén eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház! Az ingatlan 1970-ben épült, a ház eleje terméskő alapra, ...
22 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rohodi családi ház hirdetés (57727934)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1193 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Rohod csendes kis utcájában egy 140 nm-es családi ház! Eladásra kínálunk egy 140 nm-es ingatlant, mely egy 1193 nm-es t...
22 000 000 HUF
157 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (97445431)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan Tiszavasváriban nagy telek, sok lehetőség! Tiszavasváriban eladó egy 70 nm-es épület 952 nm-es telken, amely je...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (33244439)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (55383564)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kétgenerációs családi ház nagy melléképülettel Tiszavasváriban Tiszavasvári családi házas övezetében kínálunk megvételre egy 1...
26 400 000 HUF
211 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (86212529)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.