Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig (1789 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 789 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95332628)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, központi helyen, csendes, nyugodt környezetben, 2. emeleti, 2 szobás, 53m²-es tégla lakás eladó. Az lakásban 53...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (46949924)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Móricz Zsigmond utcában (Almatároló környéke) eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, kiváló állapotú panel lakás. Az ing...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (94952383)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 86 nm-es családi...
35 000 000 HUF
406 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (87739451)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Demecserben! Szeretne egy megbízható alapokon nyugvó otthont, amit saját ízlésére formálhat? Demecserben e...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (39383459)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Nyírbogdányban! Szeretne egy csendes, vidéki otthont, ahol a fenntartási költségek alacsonyak, és a kertben...
12 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (24434126)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 2
Ha olyan ingatlant keresel, amely megfizethető áron ad lehetőséget saját otthon kialakítására, akkor érdemes megnézned ezt a cs...
16 990 000 HUF
253 582 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jándi családi ház hirdetés (73519443)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2362 m2
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a családi házat Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében, Jánd településén, amely ideális választás lehet családok sz...
32 900 000 HUF
274 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92677292)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán, Északi körúton 1+1 külön nyíló szobás, azonnal birtokba vehető, 43 nm-es lakás, tégla építésű szigetelt társasház...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (56238947)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Ferenc krt-on, 51 nm-es, 2 szobás lakás, szigetelt, négyszintes társasház földszintjén, jó állapotban, teljes búto...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (85248154)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Ferenc körúton, panel építésű (hőszigetelt) társasház földszintjén, 2 szobás, 51 nm-es, szép állapotú, bútorozott,...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64595999)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza belváros közelében, az Északi körúton eladó egy 43 m²-es, 1+1 szobás lakás! Irányár: 37, 9 millió FtÉrdeklődni: 06...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39757738)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Belváros közelében, az Északi körúton eladó egy kívülről szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk meg...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43444949)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kótaj csendes utcájában  egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megosztható telekkel. Az ing...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53528974)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Kótaj nyugodt, kedvelt részén, főút közelében eladó egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megoszt...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori egyéb telek hirdetés (83625684)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3150 m2
Szobaszám: n/a
Gazdasági terület- Nyírbátor Gazdálkodásra, lakhatásra, egyéb tevékenységekre. Eladásra kínálok Nyírbátor egyik frekventált ...
15 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (19245452)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1311 m2
Szobaszám: 3
Saját ízlésére formálható tágas otthon Dombrádon - hozza ki belőle a maximumot! Ha olyan otthont keresel, amit teljes mértékb...
12 900 000 HUF
115 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97977973)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a főiskola közelében kínálok eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított, exkluzív ...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49577788)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-nyírszőlő, izabella utcában teljesen felújítandó, bővíthető családi ház eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza-Nyír...
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (44394737)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Apagyon, nyugodt környezetben! Apagy csendes, természetközeli utcájában eladó egy 66, 7 nm-es, földszintes ...
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (21334944)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.