Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig (1786 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 786 db
Eladó Leveleki egyéb telek hirdetés (37859531)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Levelen a Tóparton 2 db telek. A két telek egymás mellett helyezkedik el, egyben eladó. Leveleken a Tóparton helyezkedi...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Máriapócsi családi ház hirdetés (25258967)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Vidéki hangulat, hatalmas telek, a saját otthonod ALAPJA! Eladó egy 120 nm-es, földszintes családi ház 1600 nm -es, tágas telk...
20 700 000 HUF
166 935 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (33325396)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Apagyon, nyugodt környezetben! Apagy csendes, természetközeli utcájában eladó egy 66, 7 nm-es, földszintes ...
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (63917766)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 833 m2
Szobaszám: 3
Ajak központjában eladó 3 szobás, 105 m2-es családi ház! A kétszintes épület 2005-ben épült, beton alapra, szilikát és tégla ...
36 000 000 HUF
342 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77939751)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza egyik legkeresettebb részén, a főiskola közelében kínálok eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított, exkluzív ...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Máriapócsi családi ház hirdetés (33227139)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
20 700 000 HUF
166 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (58444573)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (89224378)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 2
Újfehértó Gábor Áron utcán eladó 2 szobás, kertes családi ház nagy telekkel, gazdasági melléképületekkel. Ár: 23. 990. 000 Ft...
23 990 000 HUF
399 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (15734233)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Autóbusz állomás közelében,  56 nm-es, 2 szobás, erkélyes, járólap és parketta burkolattal rendelkező, gázkonvektor...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiborszállási termőföld, szántó hirdetés (54347794)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 23375 m2
Telekterület: 23375 m2
Szobaszám: n/a
Eladó mezőgazdasági terület kiváló adottságokkal – befektetésre és gazdálkodásra is ideális! Eladásra kínálunk egy összesen 2...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (55798627)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Szamosszegi családi ház hirdetés (72547747)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2075 m2
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, azonnal költözhető családi ház! Eladásra kínálunk egy 60 m2, 3 éve teljeskörűen felújított cs...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Tyukodi családi ház hirdetés (93433679)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújított, 2 szobás családi ház! A 74 m2 alapterületű, vályog falazatú ingatlan kiváló állapotban várja ú...
16 000 000 HUF
216 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35783233)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Nyír Pláza közelében lévő 67 nm-es, belső szintes 2. emeleti lakás eladó! Jellemzők: - téglaépítésű társasház - ...
39 900 000 HUF
595 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (46373597)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1177 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Csendes utcában, mégis a központhoz közel kiváló lehetőség Leveleken! Leveleken kínálunk megvételre egy 106, 6 nm-es családi h...
35 500 000 HUF
334 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (49346538)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1531 m2
Szobaszám: 3
Áron alul eladó Újfehértó Böszörményi utcán a központhoz közel egy felújítás alatt álló kertes családi ház. Új ár: 24. 990. 0...
24 990 000 HUF
337 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (19939775)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 112 m2
Szobaszám: 5
Kisvárda városközponthoz közel eladó, belülről átalakított, felújított, még most is alakítás alatt álló igényes, 136, 5 m2-es, ...
29 400 000 HUF
216 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai családi ház hirdetés (54432359)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1661 m2
Szobaszám: 4
Baktalórántháza városban családi ház eladó! Eladásra kínálok egy 1661 nm-es telken, 1995-ban sávalapozással, szilikát falazóele...
14 990 000 HUF
129 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mándoki családi ház hirdetés (36656653)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2