Eladó ingatlan Szentendre környékén (25576 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 576 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77534343)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, 68 nm-es, 2 szobás lakás a 13. kerület kedvelt részén, a Lehel piac és a Westend köz...
99 950 000 HUF
1 469 852 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28439193)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Műszakilag és esztétikailag teljesen felújítva (új víz- és villanyvezetékek, műanyag nyílászárók, stb. . ) És teljes berendezés...
69 900 000 HUF
1 664 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43432575)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 664 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63547398)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szinyei Merse utca, 2. emelet • top lokáció • ténylegesen prémium minőségű felújítás! Bútorokkal együtt! Budapest egyik legke...
66 500 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73687476)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a