Eladó ingatlan Szentendre környékén (25576 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 576 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (35331845)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás a VI. kerületben, a Nagymező utcában! A belváros szívében, a színházak utcájában kínálunk megvételre e...
77 000 000 HUF
2 138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29296854)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében Erzsébetvárosban - a belváros szívében - a színházak közelében (Magyar Színház, Madách Színház, Opera...
60 000 000 HUF
1 621 621 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43332436)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Andrássy út, gyönyörű, 1885-ben épült épületében kínálok eladásra egy földszinti, 37 nm alapterületű, teljes egészében galériáz...
69 000 000 HUF
1 864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94879823)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34733524)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, galériás lakás Budapesten! A lakás a főváros szívében, a Nagy-körúton belül, a 7. kerületben található. Az i...
65 000 000 HUF
1 413 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69349739)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása!...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72434441)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676369)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Galériás, költözhető lakás a New York Kávéház közelében világos, jól kihasználható tér 35 m²-en Eladó egy 35 m²-es, galériás, ...
61 000 000 HUF
1 742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34799782)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VII. Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában eladó ez a teljes körűen felújított 57 nm-es, tágas terekkel rendelkező lakás. Az 1914...
79 900 000 HUF
1 401 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89379786)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan kisebbik (25nm-es) lakása...
51 900 000 HUF
2 076 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (19634776)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 7. kerületének egyik kellemes, klasszikus hangulatú részén, a csendes Cserhát utcában kínálunk megvételre egy több leh...
96 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (67737988)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 289 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Ritkaság Zuglóban! Az Otthon Start Programnak megfelelő családi HÁZ! Alsórákos csendes utcájában, kertvárosi környezetben közep...
135 000 000 HUF
859 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32877167)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lakás eladó a Kerepesi úton – kiváló lokáció, azonnali lehetőség Budapest frekventált részén, a Kerepesi úton kínálunk megvéte...
75 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33348397)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A méltán kedvelt VI. kerület szívében, a Vörösmarty utcában 3. emeleti kiváló állapotú, modern, teljesen berendezett, gépesítet...
139 900 000 HUF
1 488 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (65349725)
30 napja a megveszLAK-on