Eladó ingatlan Szentendre környékén (25576 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 576 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (36334247)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 492 m2
Szobaszám: 5
Panorámás wellness otthon a II. KERÜLETBENAmikor az otthon nem funkció, hanem életminőség. Budapest II. kerületének egyik legér...
279 000 000 HUF
955 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85539327)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy jó állapotú 57 nm-es, 1+2 félszobás, franciaerkélyes lakás! A lakás az 1. emeleten ...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (42474579)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Újszerű, 65 nm-es téglalakás terasszal eladó! Eladásra kínálunk Óbudán egy 1. emeleti, 65 nm alapterületű, újszerű állapotú t...
129 900 000 HUF
1 998 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (53796393)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
🌳 Újpest egyik legjobb részén – erkélyes, felújított lakás a Semsey park mellett! 🏡 A Semsey Aladár park közve...
69 900 000 HUF
1 294 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (83426857)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Óbudán egy újépítésű, modern kialakítású, Penthouse lakás, amely egy 4 emeletes, liftes társasház legfelső szintjén helye...
320 000 000 HUF
2 176 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi tégla lakás hirdetés (59622694)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk Dunakeszi közkedvelt részén a Tóvárosban egy jó állapotú, szigetelt, társasházi lakást. Elosztását tekintve...
83 900 000 HUF
1 103 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (44464235)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kisvácon eladó egy 66 nm-es, magasföldszinti, 3 szobás lakás, amely ideális választás lehet családoknak vagy befektetőknek egya...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34794473)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern, nagy teraszos lakás a belső VII. kerületben Tökéletes ingatlan a belváros szerelmeseinek, a régebbi épületekkel járó pr...
169 000 000 HUF
1 836 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33342339)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, 2 szobás lakás Budapest VI. kerületében, a Vörösmarty utcában. Az ingatlan egy szép állapotú, rendezett tár...
54 900 000 HUF
1 143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54433595)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ez a lakás kiváló lehetőség mind saját otthonnak, mind befektetési célra a belváros közelében. A Mozsár utcában kínálunk megv...
84 900 000 HUF
1 664 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (57244338)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1877 m2
Szobaszám: 4
Veresegyház központi részén eladó, teljesen felújított családi ház nagy telekkel! Veresegyház szívében, mégis csendes környez...
139 900 000 HUF
1 119 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (88331886)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkal Eladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. ...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67363362)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegáns nagypolgári életérzés az Opera szomszédságában – felújított lakás a belváros szívében Budapest 6. kerületében, a Magya...
126 500 000 HUF
1 976 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19865493)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern családi élettér – Napfényes hatékonyság és bérbeadási biztonság Angyalföldön Budapest XIII. kerületének egyik legkedvel...
120 750 000 HUF
1 490 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (75331725)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás lakás Békásmegyer csendes részén! Budapest III. kerületében, Békásmegyer hegy felőli, nyugodt és z...
68 500 000 HUF
1 201 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42854556)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkalEladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. k...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64699696)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Design és energiahatékonyság egyben Angyalföldön! Ritka lehetőségként kínálunk eladásra a főváros egyik legnépszerűbb, gyorsan ...
66 990 000 HUF
1 914 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (32958627)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1405 m2
Szobaszám: 3
Vigyázat bele lehet szeretni! Én szóltam előreHogy pontosan mibe? Fóton, az Öreghegy lábánál, 1405 m2-es telken lévő 62 négyz...
62 500 000 HUF
1 008 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43315929)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó világos 2 és fél szobás, szép állapotú lakás a 15. kerület csendes zöldövezeti részén! Megvételre kínálunk egy igényesen ...
74 600 000 HUF
1 356 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (97553199)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 288 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 6
Kiváló nm ár zuglóban – sok lehetőséget rejtő családi HÁZ! Eladó Budapest XIV. kerület szívében, a Rákos-patak közelében egy ...
179 000 000 HUF
621 527 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?