Eladó ingatlan Szentendre környékén (25592 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 592 db
Eladó Budapest XIII. kerületi családi ház hirdetés (49983684)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 5
XIII. kerületben, Angyalföld kedvelt részén, 369 nm-es telken álló, jó állapotú, felújított, cirkófűtéses, 5 szobás családi ház eladó. Az ingatlan hitelezhető, gyorsan birtokba vehető! Érd: Bordács Gábor 06-30/469-2034 Referencia szám: hz037445
185 000 000 HUF
1 528 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (93354585)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: 5
Dunakeszi Révdűlőn 627 nm-es telken épülő 165 nm-es nettó lakóterületű családi ház eladó! ! a ház két szinten épül, mely várhat...
199 000 000 HUF
947 619 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46597437)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető kis lakások / autóbeálló / terasz / kert. Akár saját részre akár befektetésre kiváló választás! II. kerület ...
79 900 000 HUF
2 159 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (61649453)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerület, Király utca Felújított, világos, 87 nm-es lakás eladó! Az Andrássy út, Oktogon és Liszt Ferenc tér közelében elad...
105 000 000 HUF
1 206 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (23327343)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IV. kerületben, a Pozsonyi lakótelepen eladó, egy felújított, 46 nm-es, másfél szobás + gardróbos, ablakos konyhás lakás. a fel...
66 500 000 HUF
1 445 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33462684)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
II. kerület Országút részén, kulturális nevén a Margit negyedben, a Tölgyfa utcában eladó, ez a 36 m²-es, plusz 14 m² galériáva...
75 000 000 HUF
2 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (42325147)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VI. kerületben, az Andrássy úttól 2 percnyire, a Káldy Gyula utcában eladó egy elegáns, 85 nm-es lakás. Az ingatlan egy 16 laká...
142 000 000 HUF
1 670 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33551466)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tisztelt Érdeklődő! Szeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást III. kerület, Testvérhegyen! Éljen a term...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43497474)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerületben a Westend közelében, csendes belső udvarra néző, 25 négyzetméteres felújított lakás eladó. a Visegrádi utca eg...
44 400 000 HUF
1 776 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (31267354)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó prémium lakás az v. kerület szívében a Stollár Béla utcában. a rendkívül tágas, világos lakás, ahol a modern kényelem és ...
219 900 000 HUF
2 470 786 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33838884)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rózsadomb szívében, Szemlőhegyen a városrész egyik legelőkelőbb, diplomaták által is kedvelt utcájában kínálok eladásra egy kül...
139 000 000 HUF
1 930 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67683232)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XIII. kerületben, a Marina Parton, a most épülő Duna Terasz Grande-ban eladó, egy 87 nm-es + teraszos, 3. emeleti, 4 szobás, NY...
213 000 000 HUF
2 448 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37453521)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
III. kerületben, a Flórián tér szomszédságában, a Vörösvári úton, szigetelt, 10 emeletes panelház első emeletén eladó, egy 68 n...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (77895753)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1490 m2
Szobaszám: 2
IV. kerületben, Istvántelken, a Stop Shop közelében, 1490 nm-es, Lk-1/IV-es, lakóövezeti, összközműves, építési telek eladó! a ...
330 000 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XV. kerületi sorház hirdetés (34444467)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 4
Eladó gyönyörű, kertkapcsolatos lakás Pestújhely zöldövezeti részén egy valódi otthon, ahol minden a közelben van! Ha saját kis...
229 000 000 HUF
2 081 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83738933)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
VII. kerületben, Belvárosban, a Zsinagóga mellett, a Dohány utcában. Eladó egy 83 nm-es, világos és tágas lakás. Az ingatlan 4....
135 000 000 HUF
1 626 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (56536348)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos, teraszos otthon a II. kerület egyik legkedveltebb részén, Pasaréten. Eladó egy 53 nm-es, jó állapotú, világos lakás...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (65543782)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 3
Budapest ii/a kerület pesthidegkút Széphalom városrészében, zöldövezeti környezetben eladó egy, D_DNY-i fekvésű, 98 m²-es ikerh...
165 000 000 HUF
1 774 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (73432669)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 1, 5 szobás, világos, felújított lakás Budapest belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton! Budapest v. kerületének szívében,...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67878846)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. kerület Újlipótvárosban eladó, egy 48 nm-es, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan utcai nézetű, déli fekvésű - így n...
76 800 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal