Eladó ingatlan Szentendre környékén (25592 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 592 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (24292344)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotai ltp-en, az Erdőkerülő utcában eladó, egy 69 nm-es, 4 szobás lakás gyönyörű, elvetetlen panorámával! A...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84986333)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Váci utca déli részén, szépen felújított eklektikus, liftes épületben, első emeleti, udvari nézetű lakás eladó...
99 900 000 HUF
1 958 823 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77174794)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újlipótváros szívében, a Balzac utcában kínálok megvételre egy 60 nm-es, 2+2 szobás, átlagos/felújítandó állapotban lévő, 6. em...
74 900 000 HUF
1 248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49346592)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az v. kerületben eladó, egy csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű, 50 nm-es, kétszobás lakás. Az ingatlan egy impozáns, nagypolg...
83 000 000 HUF
1 660 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68336338)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi prémium otthon 116 m² modern elegancia, kompromisszumok nélkül Eladó, egy 116 nm-es, teljesen felújított, 3 szobás, 3...
181 000 000 HUF
1 560 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63738685)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerületben, Angyalföldön eladó egy 2021-ben épült, modern, liftes lakóparkban eladó, egy 63 nm-es, 1. emeleti lakás 12 nm...
110 400 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (67927155)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, világos, teljesen felújított lakás a Thököly úton! Azonnal költözhető! Kiváló elosztás, minőségi felújítás, remek közlek...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85794379)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerület, Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Pablo Neruda utcában, négyemeletes panelház II. emeletén eladó, egy 37 nm-es k...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44186479)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerületben, Angyalföldön eladó, egy 2021-ben épült, modern, liftes lakóparkban található, 70 nm-es, első emeleti lakás, 4...
111 600 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (43975455)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII, kerületben, Újlipótváros külső részén, a Tisza utcában eladó, egy 44 nm-es, világos, 2 szobás lakás, amely egy liftes, po...
73 900 000 HUF
1 679 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43938557)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lokáció, közkedvelt lakópark, modern, fiatalos lakások! XIII. kerületben, Angyalföldön eladó egy 2021-ben épült, modern,...
119 350 000 HUF
1 634 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57247525)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
V. kerületben, a Belgrád rakparton, patinás, szép állapotú társasházban eladó, egy 47 nm -es, 2 szobás, felújított lakás. Az in...
84 000 000 HUF
1 787 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49389339)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerületben központi részén a Tobacco road-on, vagyis a Dohány utcában, a századforduló környékén épült liftes ház 4. emele...
139 900 000 HUF
1 358 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (42743981)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 5
A Dunakanyar egyik barátságos, és hangulatos településén, Tahitótfaluban, a hegy felöli oldalon eladó családi ház. A környezet...
159 900 000 HUF
456 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (45763759)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedülálló tetőteraszos ékszerdoboz a II. kerület szívében! Eladó egy 50nm-es teljes körűen, magas minőségben felújított tető...
221 000 000 HUF
2 630 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (14137745)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 3
Magnóliás oázis a II. kerületben Intim kert, télikert és számtalan lehetőség! Helyszín: Budapest II. Hűvösvölgy közeli kertvár...
144 900 000 HUF
1 610 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (39561665)