Eladó ingatlan Szentendre környékén (25593 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 593 db
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (79738135)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 552 m2
Szobaszám: 7
Eladó Újpest kertvárosi részén, egy 552 nm-es telken elhelyezkedő, 3 lakrészes, 191 nm-es, 7 szobás, földszintes, többgeneráció...
189 900 000 HUF
994 240 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43389831)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
507-Es lakás 51 nm + 8, 2 nm terasz A Társasház Budapest VII. kerületében, Erzsébetváros nyüzsgő belvárosi környezetben mégis ...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (68796455)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
II. Széphalom kedvelt részén új építésű, prémium kategóriás ikerházfél eladó. Az igényes, luxus kivitelű ingatlan minden részl...
314 000 000 HUF
2 093 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93323389)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 13. kerületben, a Marina parton, a duna partján, a Meder utcában, egy 40 m2-es, 1+1 szobás, újszerű, igényes, világos lak...
89 900 000 HUF
2 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződligeti ikerház hirdetés (62177163)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, földszintes, ikerház eladó Sződliget dunai oldalán lévő lakóparkban! A ház 870 nm-es telekrészre épül (melyből a ...
139 900 000 HUF
1 092 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72785495)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sürgősen eladó! ! ! ! ! ! Vidékre költözés miatt eladó szeretett 82 m2-es, 2+1 félszobás, tágas terekkel rendelkező, körbejárh...
109 900 000 HUF
1 340 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43277441)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
🔥 Rezsigyilkos Panoráma – 1+2 szobás lakás a Stop Shopnál! Újpest egyik legkeresettebb részén, 69, 9 millió forintért eladó e...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (86682592)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Prémium teraszos otthon jakuzzival a XV. kerületbena lakás166 m² lakótérTágas, 55 m²-es nappali+étkező+konyha egy légtérben6 há...
229 000 000 HUF
1 371 257 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (84749139)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes panellakás Újpalotán - azonnal költözhető! Eladó Budapest XV. kerületében, Újpalotán a Nyírpalota úton e...
75 000 000 HUF
1 171 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95294689)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kivételes lehetőség a belváros közelében 2 két lakás egy áráért! Kiváló közlekedéssel, a 2-es és 4-es metró közelében, kultúr...
78 000 000 HUF
1 164 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39676759)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (63439659)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
***Eladó befektetésre alkalmas prémium ingatlan belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációj...
295 000 000 HUF
3 206 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (84347498)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 2. kerületben, a Szépvölgyi úton új építésű társasházban frissen elkészült lakást kínálok megvételre! Eladó egy újon...
147 000 000 HUF
2 296 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (67792429)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24392858)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi kislakás eladó! Eladó a 6. kerületben, a Bajcsy-Zsilinszky úton egy 37 nm-es, 1 szobás, 4 m belmagasságú, nagy ablak...
61 900 000 HUF
1 672 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44344725)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Luxus új építésű lakás eladó a 2. kerület zöldövezeti részén, a Szépvölgyi út végén! Budapest egyik legexkluzívabb, természet...
210 000 000 HUF
2 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42247418)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 71nm...
139 900 000 HUF
1 970 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (59572474)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
69 500 000 HUF
1 219 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24526795)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57147634)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus otthon eladó a 2. kerületben, a közkedvelt Szépvölgyi úton! Budapest egyik legexkluzívabb, természetközeli környezetébe...
150 000 000 HUF
2 459 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal