Eladó ingatlan Szentendre környékén (25594 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 594 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57147634)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Luxus otthon eladó a 2. kerületben, a közkedvelt Szépvölgyi úton! Budapest egyik legexkluzívabb, természetközeli környezetébe...
150 000 000 HUF
2 459 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (69596187)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (38447223)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Eladó prémium stúdió lakás belgrád rakpart, Budapest v. KERÜLET*** Budapest egyik legexkluzívabb lokációjában, a történelmi...
160 500 000 HUF
3 732 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (31746469)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rózsadombi panoráma, napfény és nyugalom egy helyen! Szeretne minden reggel lélegzetelállító panorámára ébredni, miközben cse...
129 000 000 HUF
2 080 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (19344497)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
165 500 000 HUF
3 447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39527425)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 24nm...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29681823)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest VII. kerületében, a Klauzál téren egy 39 nm-es, jó állapotú, 4. emeleti polgári lakás, amely egy 1920-ban épült,...
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32773485)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 26nm...
49 900 000 HUF
1 919 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79733425)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
72 960 000 HUF
1 696 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (44455328)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Összeköltözők és befektetők figyelmébe: Kivételes adottságú családi ház a XV. kerületben! Eladásra kínálunk Budapest XV. kerül...
160 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (84973464)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó kertkapcsolatos, belső kétszintes otthon Budapest XV. kerületében RákospalotánBudapest XV. kerületének egyik kedvelt, cse...
111 500 000 HUF
626 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (46729443)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 1
Csendes otthon, biztos befektetésEladó alacsony fenntartású házrész Rákospalotán! Eladó a XV. kerületi Palánk utca egyik legnyu...
38 900 000 HUF
1 296 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni külterületi telek hirdetés (94543557)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1328 m2
Szobaszám: n/a
Őrbottyán Hársföldek részén, közvetlenül Csomád és Göd határánál eladó 4 db mezőgazdasági telek egyben, vagy külön-külön is! a ...
6 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (91249973)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (45765434)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Rákospalotán, a Szilas parkban. Eladó egy 55 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, világos, átlagos állapotú lakás Rákospal...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75414264)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83839357)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, a Gyermek téren eladó egy 39 négyzetméteres, magasföldszinti lakás téglaépítésű házban. Az ingatla...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (85737784)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelmébe! Kivételes lehetőség a VI. kerületben, az Izabella utcában! Budapest egyik legkeresettebb részén kínálok...
99 800 000 HUF
1 330 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48364151)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
58 000 000 HUF
1 487 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (26553437)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zugló egyik legcsendesebb, kertvárosi hangulatú részén, a Rákos-patak közvetlen közelében kínálunk megvételre egy igazán különl...
72 500 000 HUF
1 169 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal