Eladó ingatlan Szentendre környékén (25586 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 586 db
Eladó Csomádi családi ház hirdetés (34733345)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 744 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó új építésű nappali + 4 szobás családi ház Csomádon! Csendes, zöld környezetben, mégis Budapesthez közel kínálunk megvét...
149 000 000 HUF
1 284 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csomádi családi ház hirdetés (56635944)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 253 m2
Telekterület: 1860 m2
Szobaszám: 8
Több generációs otthon hatalmas kerttel Csomád szívében ahol együtt lehet a család, mégis mindenkinek megmarad a saját tere Bud...
160 000 000 HUF
632 411 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (63753881)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas, szép állapotú nappali + 2 hálószobás lakás az Eötvös utcában. Közel a Nyugati pályaudvarhoz, Westend bevásárló...
112 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisborosjenői lakóövezeti telek hirdetés (98479349)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1002 m2
Szobaszám: n/a
Csend és nyugalom panorámával Budapest határától mindössze 4 km-re! Eladó egy 1003 nm-es belterületi, Lke-vm1 besorolású befekt...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24764313)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a város szívében, az Oktogon és a Király utca között a Körúton egy nappali + 1 hálós, 48 nm-es lakás egy szép állapotú, l...
79 000 000 HUF
1 645 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43235473)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Bp. VI. kerületben Terézváros városrészben a Balett intézet és Opera szomszédságában, de csendes utcában - egy 71 nm-es 2...
99 800 000 HUF
1 405 633 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (33244994)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújított, bútorozott 2+2 szobás lakás kiváló lokációban - XIII. kerület, Lőportárdűlő! Budapest XIII. kerületének frekventá...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34451737)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Első otthon vagy biztos befektetés, 2 szobás, könnyen kiadható lakás Angyalföldön! --- Eladó egy 48 m2-es, nappali + 1 hálószob...
54 900 000 HUF
1 143 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49789993)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt ingatlan kiváló lokációban, a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén*** Eladó egy 27 nm alapterületű, ...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (16334173)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Keresi a pezsgő városi élet közelségét, de fontos a megfizethető otthon? Ne keressen tovább! Otthonstart kompatibilis lakás el...
66 900 000 HUF
1 365 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (62442423)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében - 25nm-es lakás ügyvédi megosztással, külön mérőkkel! Eladásra kínál...
44 900 000 HUF
1 796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47244713)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
13. kerületben, a Hősök tere közelében, Rákosrendezőn ajánlok figyelmébe egy földszintes jó állapotú 2 szobás 43 m2-es házikót,...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34944937)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XIII. KERÜLETBEN! ! ! Ezt ne hagyja ki! Budapest, XIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén kínálok eladás...
48 500 000 HUF
2 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66794744)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, teljeskörűen felújított és berendezett lakás a hun UTCÁBAN! ! ! 48 Nm - nappali + háló - azonnal költözhető -...
71 900 000 HUF
1 497 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39553375)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Otthon startra alkalmas 1+2 szobás, kertre néző lakás és tároló ELADÓ*** Eladó Budapest 13. kerületében a Reitter Ferenc ut...
74 500 000 HUF
1 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84587432)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 500 000 HUF
1 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92963549)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 40 m2-es, azonnal költözhető lakás a XIII. kerületben, a Balzac utcában! Budapest XIII. kerületének közkedvelt részén, ...
84 900 000 HUF
2 070 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (65778731)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó a XIII. kerület közkedvelt részén! ! ! ! Eladó a XIII. kerület egyik legkedvelte...
87 900 000 HUF
1 627 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35246427)
39 napja a megveszLAK-on