Eladó ingatlan Szentendre környékén (25182 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 182 db
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (78753545)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Óbudán, Ófaluba egy 1090 nm-es épitési telket. Az áram és a víz be van vezetve. Gáz az utcában. Csendes hely, gyönyörű panorámával.
114 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (45393342)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Máriaremetén 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 539nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műszaki tartal...
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (42857799)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panorámás lakás nagy terasszal! Eladó egy 42 nm-es, világos lakás 62nm-es saját terasszal, egy mindössze 6 lakásos társ...
109 000 000 HUF
2 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (49317441)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 391 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás luxus TÁBORHEGYEN Megvételre kínálok III. kerületben, táborhegyen, csendes utcában új építésű ikerház felet, dupla g...
369 900 000 HUF
1 946 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51254249)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó budaligeten Panorámás erdőkapcsolatos 103nm 3+1szobás Penthouse duplex luxuslakás 85nmterasszal. Megvételre kínálok Bud...
205 000 000 HUF
1 990 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (96284332)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A családi ház 2 lakószintes, 240 m2-es, 5 szobás és 1100 m2-es telken található. Mindkét szint külön életteret biztosít. A fö...
200 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (72532539)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Rókahegyen újépítésű projektben Nappali+2 háló lakásokat kertkapcsolattal.  Az ingatlan nettó alapterülete 8...
183 600 000 HUF
2 062 921 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53533423)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 3. kerület, csendes, de jól megközelíthető részén található. 74 m2, 2 szoba, belső 2 szint. Az alsó szinten a tágas...
109 900 000 HUF
1 485 135 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári ikerház hirdetés (13332576)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Solymáron 292nm 4+1 szobás ikerház 972nm telekkel. A ház egy 6 lakásos lakóparkban található, ez az utolsó épület, ezér...
227 900 000 HUF
780 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76435964)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Diamond Panorama Kétszintes penthouse a Rózsadomb felett A luxus legmagasabb szintje – szó szerint. a Diamond Panorama egy ké...
990 000 000 HUF
3 498 233 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35332724)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Horizont Panorama lakás tökéletes választás azoknak, akik egy exkluzív, modern otthonra vágynak a Rózsadombon, kompromisszumo...
440 000 000 HUF
2 619 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51447232)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zen Garden Panorama Letisztult harmónia, zöld ölelésben A Zen Garden Panorama lakás maga a megtestesült nyugalom – modern ott...
520 000 000 HUF
2 626 262 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (27429919)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Elite Panorama Villalakás Privát alagút, panorámás luxus Az igazi luxus nem hivalkodik – jelen van minden részletben. a Elite...
575 000 000 HUF
2 738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76389284)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Oasis Panoráma Villalakás Rózsadomb legzöldebb luxus lakása Egy hely, ahol a város elcsendesül, a panoráma kitárul, és az ott...
630 000 000 HUF
2 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54977488)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Marina Parton eladó 3 szobás, nagy erkélyes lakás! Akár beállóval, tárolóval. Ajánlom családosoknak és időseknek is. Olyanokn...
119 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63226497)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy gyönyörű, kiváló állapotú okosotthon Budapest XIII. kerületében, Angyalföld szívében. Ez a modern, 51 négyzetméteres ...
124 800 000 HUF
2 447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (32346433)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1338 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó II/a Remetekertvárosban 161 nm 5+1 szobás családiház, 1338 nm telekkel. Az épület a rengeteg nagyméretű nyílászáró álta...
320 000 000 HUF
1 987 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (34637397)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 4
Röviden: a ház nettó lakótere 154 m2, 4 szoba, 2 szint, dupla komfort. A melléképületek 52 m2 garázs, 20 m2 iroda, 19 m2 tárol...
170 000 000 HUF
1 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (59326454)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
2-Es lakás: 101m2, Nappali+3 háló, duplakomfort, nem közvetlen kertkapcsolattal, de tartozik hozzá: 160 m2 kert.  1 Db kényelm...
277 750 000 HUF
2 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (21445784)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 164 m2
Szobaszám: 4
1-Es lakás: 100 m2 nettó lakótér, Nappali+3 hálószoba, duplakomforttal és 164 m2 kertkapcsolattal.  1 Db kényelmes teremgarázs...
275 000 000 HUF
2 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal