Eladó ingatlan Szentendre környékén (25182 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 182 db
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (39932944)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 5
British School sétatávolságában, Remetehegy méltán népszerű, csendes, könnyen megközelíthető telkén valósítjuk, meg legújabb 2 ...
551 980 000 HUF
2 520 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (79964975)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 5
517 192 000 HUF
2 522 887 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mogyoródi hétvégi ház hirdetés (79822589)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: n/a
Az ingatlan Mogyoródon, a Kukukkhegyen található, csupán pár percre az m3 autópályától autóval. Így kiváló választás lehet hobb...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28771757)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a VI. -Ker. Ben 1, 5szobás Extravagáns belvárosi lakás! 95 Nm-es alapterület, kiegészítve a háló fölött elhelyezkedő ga...
190 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (59423864)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 611 m2
Szobaszám: 5
Budakalászon új építésű, egyszintes családi ház, kitűnő lokációval eladó! Az ár kulcsrakész állapotra értendő: Átadás 2026 e...
149 900 000 HUF
999 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (36898274)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 7
2 Külön élettér, 7 szoba, nagy terasz, intim kert, garázs. Akár társasházzá is alakítható. A telken egy nagy ház van, mely 2 ...
585 000 000 HUF
2 150 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25967378)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó II. Ker. Törökvész - Rózsadomb határán i. emeleti 195 nm (nettó), nappali + 4 hálós luxus lakás, plusz 56 nm terasz 466nm...
698 000 000 HUF
3 579 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (36267389)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 781 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Törökvész -Rózsadomb határán 585 nm 3 lakásos Luxus ház. Szintenként 195nm. Jelenleg még egyben is eladó, de kialakít...
2 085 900 000 HUF
2 670 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36392441)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó az v. Ker. Vadász u. -Ban II. emeleti 34 nm galériázott (20nm) design lakás. A házban nincs LIFT! A lakás néhány éve ...
75 000 000 HUF
2 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (32424243)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Eladó Solymáron Br. 245Nm 5 szobás családiház 720nm örök panorámás telekkel. Kiváló tervezésű prémium minőségű önálló ház. Ha...
320 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (43144753)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó 158nm nappali+3szobás ikerház földszinti belső kétszinti Örökpanorámás, d. Tájolású, kertkapcsolatos Lakása! Pesthidegk...
199 000 000 HUF
1 259 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (47833967)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó 153nm nappali+3szobás ikerház emeleti belső kétszinti Örökpanorámás, d. Tájolású, nagy teraszos lakása, saját kertrésszel...
214 900 000 HUF
1 404 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77337873)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy kivételes, 95m² alapterületű luxuslakás Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb részén, az Erdőalja úton. AMI...
249 900 000 HUF
2 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (47432881)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2138 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ürömhegyen  2138nm nyeles telek építési engedéllyel  2db ikerház építésére alkalmas. A telek enyhén lejtős panorámás és...
255 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (37727549)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6793 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ürömhegyen 6793nm telek építési engedéllyel 5db ikerház építésére alkalmas. Több telket egyben értékesítünk. (Külön hrsz...
750 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (83574847)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1036 m2
Szobaszám: 5
Csillaghegy egyik legszebb utcájában, nem árterületen található a családi ház, mely 1985-ben épült, 250 m2-es, 5 szobás, és ha...
349 000 000 HUF
1 396 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (37794375)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma