Eladó ingatlan Szentendre környékén (25000 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 000 db
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (27433454)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Szuper helyen! Pilisvörösváron, szép környezetben, csendes helyen eladó egy 130 nm-es (+80 nm pince), 80-as években épült csa...
107 000 000 HUF
823 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi egyéb lakás hirdetés (69494966)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ingatlanunk Újpest legexluzívabb lokációjában, a különleges építészeti megoldásairól ismert Metrodom Panoráma Lakópark egyik 17...
165 000 000 HUF
1 918 604 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (77265843)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
II. kerület Pusztaszeri út elején a Daubner cukrászda közelében egy 64 nm-es 2 szobás lakás a hozzá tartozó 20nm-es garázzsal e...
95 990 000 HUF
1 499 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32477728)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ebben a 9 lépcsőházas lakóparkban egy igazán kedves, meghitt lakás. Ez a 6-os lépcsőházban van, ami az utcafronttól a l...
99 900 000 HUF
1 427 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54348332)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén egy 88nm-es, jó állapotú, 4 éves teljeskörűen felújított, erkélyes, magasföldszinti, 2+3 félszob...
110 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38838713)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán eladó egy 41 m²-es, 1 szobás lakás egy 3 emeletes, tégla építésű társasház földszintjén. A lakásról: Tájolása: Déli ...
54 900 000 HUF
1 339 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi ikerház hirdetés (37473479)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 395 m2
Szobaszám: 3
XV. kerületben rákospalotán, csendes mellékutcában, eladó egy előkertes, 70 m2, 3 szobás, jó állapotú ikerház, 395 m2 telekkel,...
114 900 000 HUF
1 641 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (62796396)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerületben, az Izabella utcaban egy 50 m²-es, két szobás, galériás lakás egy rendezett társasház 1. emeleté...
62 490 000 HUF
1 249 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (13979477)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán eladó egy 2 emeletes társasház 1. emeletén lévő 51 nm-es, 2 szobás, felújított állapotú lakás. A lakásról: Az ingatla...
82 900 000 HUF
1 625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49365544)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Káposztásmegyer II. -N, cseréptetős, tíz emeletes, liftes társasház VI. emeletén, nyugati fekvésű, 36nm-es 1+1félszobássá alakí...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43134793)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó belső kétszintes, galériás lakás a Baross térnél Földszinti, belső kétszintes, 1, 5 szobás lakás a VII. kerületben, a Ba...
55 900 000 HUF
1 803 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (36288724)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű 50 nm-es otthon ELADÓ! LETISZTULT tér, praktikus elrendezés és minőségi kivitelezés várja új TULAJDONOSÁT. IDEÁL...
65 990 000 HUF
1 319 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (49337433)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújított, téglaépítésű lakást Budapest belvárosában, az Izabella utcában. A 42 négyzetméteres, első em...
73 000 000 HUF
1 738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (99639722)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest III. kerületében, Békásmegyer egyik legkedveltebb részén, az Ófalu közvetlen közelében eladó egy 74 m²-es, háromszobás...
89 900 000 HUF
1 214 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (33958893)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 5
Várható átadás: 2026. Augusztus ELADÓ exkluzív modern luxus családi ház prémium környezetben - egyedi építészeti megoldásokkal...
359 000 000 HUF
1 375 478 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92243847)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Óbudán eladó teljeskörűen felújított null kilométeres, teraszos GARZONLAKÁS Budapest III. kerületében, Óbuda kedvelt részén, a...
58 000 000 HUF
1 611 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23895224)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbuda központi részén liftes házban napfényes, 2 szobás lakás ELADÓ Budapest III. kerületében, Óbuda kedvelt, központi részén ...
87 000 000 HUF
1 380 952 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (34313394)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 363 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 9
Eladó Budaligeten (Budapest 2a) gyönyörű fás környezetben nagy telken (1083 m2) álló két szintes összesen bruttó 370 m2 -es csa...
299 000 000 HUF
823 691 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13433353)