Eladó ingatlan Szentendre környékén (25000 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 000 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (48349436)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 10
Egyedi luxus ajánlat a rózsadomb szívében kizárólag az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! ÚJÉPÍTÉSŰ, teljes ház eladó a rózsadomb ...
1 164 494 000 HUF
2 646 577 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (34477653)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 485 m2
Szobaszám: 4
Eladó újépítésű ikerházfél a 2/a kerületben, MÁRIAREMETÉN Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Máriaremete csende...
299 900 000 HUF
1 199 600 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (89449294)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest II. kerületében, a Pasaréti tér szomszédságában, eladó egy 53 m2 -es, kétszobás, földszinti lakás. a déli tájolású lak...
99 800 000 HUF
1 883 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi sorház hirdetés (39433467)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Panorámás helyen 1. 548. 000. -Ft-os négyzetméterár a Kapy utca felfelé vezető szakaszán, a domb közepén? Igen, Kapy utcáról ny...
259 000 000 HUF
1 407 608 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (37749717)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Budapest egyik legszebb részén Adyligeten 825 nm-es parkosított telek115 nm-es Pannon Wolf Haus felső-kategóriás magas minőségg...
169 000 000 HUF
1 469 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97215423)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, kiváló elrendezésű lakás, nappali + 3 SZOBA! Budapest II. kerületében, Rózsadombon ajánlok a figyelmébe egy 74 négyze...
115 000 000 HUF
1 554 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29246296)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Belső Erzsébetvárosban egy gyönyörűen felújított 2 szobás 1. emeleti lakás! Eladásra kínálok a VII. kerületben a Klauzá...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (79548722)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Otthon Starttal is megvásárolható kivételes befektetés a Fővám téren, a Szabadság híd lábánál. Budapest egyik legértékállóbb,...
109 900 000 HUF
1 526 388 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92476333)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Budapest-Káposztásmegyer I. Hajló utcában, 8 emeletes panelház 1. emeletén egy 67 nm-es, 2+1 félszobás lakást vét...
80 490 000 HUF
1 201 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48813344)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetetésnek és saját célra is ajánlom ezt a praktikusan kialakított, két külön bejárattal rendekező, 6 éve műszakilag és es...
82 000 000 HUF
1 051 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (34833925)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház nagy telekkel Erdőkertes kertvárosi részén! ! ! Erdőkertes csendes, kertvárosi részén eladó egy 1418 nm-es ...
95 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (22537774)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✅Eladó a XIV. kerületben, Zuglóban, csendes utcában, 1966-ban épült négy emeletes társasház 4. emeletén, szépen karbantartott, ...
74 200 000 HUF
1 545 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (94973454)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 860 m2
Szobaszám: 3+ 4 fél
Csak nálunk! Családoknak ideális otthon Surányban! Eladó egy energaitakarékos, jó állapotú, nettó 151 m²-es családi ház a Sze...
81 990 000 HUF
542 980 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99685844)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Érvényes Airbnb engedéllyel rendelkező befektetési ingatlan eladó a VII. kerületi Síp utcában! Budapest VII. kerületének frek...
185 320 000 HUF
2 130 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (48915436)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 9
Eladó felújított ikerház a Szentendrei úton 2 külön lakás, 162 nm összes hasznos alapterületA Szentendrei úton kínálunk megvéte...
209 900 000 HUF
1 295 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (49687595)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk a II. kerületi Pasarét egyik legcsendesebb utcájában egy 84 nm-es, erkélyes lakást. Az ingatlan a Torockó kö...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (94337986)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25937398)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 6. kerületében pár lépésre a Teréz körúttól az Eötvös utcában, egy kívül-belül szép társasház magasföldszintjén találh...
52 500 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi ikerház hirdetés (42279365)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 430 m2
Szobaszám: 5
Eladó Üröm ófalujában egy társasházként működő ikerház egyik fele! Szobák száma: 4+1, hozzá tartozó telekrséz: 430 m2 Az épül...
124 900 000 HUF
975 781 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (66684311)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, i. emeleti, zuglói lakás, közel a városligethez! Eladó egy 93 nm-es (+ 3 nm-es erkély), nagyon jó adottság...
99 000 000 HUF
1 064 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal