Eladó ingatlan Szentendre környékén (25004 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 004 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (57772337)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos nagypolgári lakás a Duna korzó mellet Az 5. kerület reprezentatív részén, a Duna korzó és a Vigadó tér szomszédságában...
249 000 000 HUF
1 439 306 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47757224)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó Belső Erzsébetvárosban egy gyönyörűen felújított 2 szobás 1. emeleti lakás! *** Eladásra kínálok a VII. kerületben a ...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (48756878)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45977223)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. kerület Nyáry Pál utcában, a Váci utca szomszédságában, 89 m2-es nappali + 2 hálószobás, duplakomfortos, vendég wc-s, 3. eme...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (36775287)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás a metrodom young LAKÓPARKBAN Ideális választás fiataloknak, fiatal pároknak és befektetőknek. a III. ker...
95 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64215254)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított nagypolgári lakás a lövőház utcában marcibányi tér SZOMSZÉDSÁGÁBAN Alapadatok: - Alapterület: 97 m² - 4 szoba - féle...
184 990 000 HUF
1 907 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (84324537)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: n/a
Fót Panorámás Szántó! Eladásra kínálok Fóton Csomád közvetlen közelébe egy 2500 nm nagyságú Panorámás Telket. Besorolása Szántó...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (42344437)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 342 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 6
Eladó családi ház Dunakeszin! Az ingatlan kétszintes, jelenleg 2 generációs, saját belső lépcsőházzal rendelkezik, nagy családn...
190 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (43364999)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 3
Fót- Felújítandó családi ház Nagy lehetőséggel! Eladásra kínálok Fóton egy hrsz számon lévő kettő családi házat. Az első ház ut...
63 400 000 HUF
704 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (35861133)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, a központhoz közel egy rendezett társasház 8. emeleti lakása. a jó állapotú, 71 nm-es ingatlan...
72 990 000 HUF
1 028 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (96642734)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 3
Verőce két generációs zöldövezeti nyaraló! Fedezze fel ezt a varázslatos zöld övezeti nyaralót, amely ideális menedék a termész...
59 000 000 HUF
1 053 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti lakóövezeti telek hirdetés (23327749)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: n/a
Fót- Belterületi Telek -Ipari használatra Is! Eladásra kínálok Fóton egy 1129 m2-es belterületi telket. Közmű az utcában! Jelen...
31 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (47428651)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3001 m2
Szobaszám: n/a
Fót Panorámás Külterületi telek! Eladásra kínálok Fóton Csomád közvetlen közelébe egy 3001 nm nagyságú Panorámás Telket. a tele...
27 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti külterületi telek hirdetés (94438272)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
Fót Panorámás Telek! Eladásra kínálok Fóton Csomád közvetlen közelébe egy 3000 nm nagyságú Panorámás Telket. Villany 100 méterre az utcában. a környék maximálisan csendes-nyugodt, alkalmas állattartásra is. Per és tehermentes.
27 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23487244)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Luxuslakás eladó az v. kerületben, a Nyáry Pál utcában – 89 nm, nappali + 2 háló ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest v. k...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42374273)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, azonnal költözhető lakás eladó a XIII. kerületben, Balzac utcában ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest XIII. k...
73 000 000 HUF
2 433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (83537623)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (44332356)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 6
🏡 Költözz Mogyoród egyik legbarátságosabb házába – ahol minden szobában klíma vár! 🔹 145 M²-es családi iker ház, amely 2006...
155 990 HUF
1 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (83389158)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 302 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Pilisvörösvár legkedveltebb, újszerű kertvárosias részén rendkívül csendes de a központhoz még is közeli utcá...
339 000 000 HUF
1 122 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49945217)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. Ker. Lipótvárosban a Szent István körúton, a Balassi Bálint utca közelében polgári lakás eladó. Gaál Bertalan tervei alapjá...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal