Eladó ingatlan Szentendre környékén (25004 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 004 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (61521415)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3 Szobás, teraszos lakás eladó – 5 percre az Örs vezér terétől, 3%-os hitellel is Eladó egy 60 nm-es, magasföldszinti, teraszo...
84 900 000 HUF
1 306 153 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (56331483)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 98 nm-es családi lakás – CSOK-kal is megvásárolható, közel az Örs vezér teréhez Eladó egy 98 nm-es, magasföldszinti lak...
129 500 000 HUF
1 257 281 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33572659)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A VII. kerület egyik legismertebb részén, a Dohány utcában, a New York kávéház közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 84 m...
93 000 000 HUF
1 107 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (76193425)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség a II. kerületben – alakítsa saját ízlésére! Fedezze fel Budapest II. kerület, Lajos utca és a Lukács utca...
97 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72243398)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 58 nm-es,...
112 000 000 HUF
1 931 034 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (95993579)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Kész üzleti modell eladó a v. KERÜLETBEN! Eladásra kínálunk egy professzionálisan átalakított, 86 nm-es,...
143 900 000 HUF
1 673 255 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68547997)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes mértékben felújítandó téglalakás. Jelenleg két szobás öszkomfortos, de könnyedén alakítható 3 szobás szuper ...
78 000 000 HUF
939 759 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (95459654)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 58 m2
Szobaszám: n/a
Dunakeszi Barátság úti lakótelepének a szélén, a 2sz. Főút mellett kínáljuk eladásra ezt a kiváló üzleti célú ingatlant, amely ...
59 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74133947)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest belvárosában az Október 6. -A utcán, szép, rendezett társasházban, 1. emeleti, 153 nm-es, igényesen, magas minőségben ...
344 000 000 HUF
2 248 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74222465)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség a XV. kerületben – Páskomliget utcai felújítandó kislakás eladó! Budapest XV. kerületének kedvelt részén, a ...
46 990 000 HUF
1 342 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (43198464)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű ikerház Vácrátóton! Vácrátóton, egy új építésű lakóparkban eladó egy 95 m²-es, nappali + 3 hálószobás ikerhá...
99 800 000 HUF
1 050 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (55648737)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, tágas, 3 szobás lakás eladó Óbuda kedvelt részén a Flóriánhoz közel! Eladó a III. kerület közkedvelt, jól ellátott r...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (49233436)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy utcai bejáratú iroda közel a Budapest Nyugati pályaudvarhoz, 25 m2, plusz 6 m2-es galériával! Utazási irodaként műk...
49 900 000 HUF
2 079 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (56827453)
85 napja a megveszLAK-on