Eladó ingatlan Szentendre környékén (25004 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 004 db
Eladó Szadai ikerház hirdetés (89535749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Szada egyik legjobb helyén, prémium felszereltségű, újszerű ikerházfél eladó! 880 Nm-es telek, medence, finn szauna, dupla fürd...
179 900 000 HUF
1 499 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (47533279)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
A XV. kerület csendes, kertvárosi részén eladó egy 44 nm-es házrész, amely egy használati megosztási szerződés alapján jogilag ...
52 500 000 HUF
1 193 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (43824641)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Budapest XV. kerületének nyugodt, kertvárosi környezetében kínálunk megvételre egy 28 nm alapterületű házrészt. Az ingatlan eg...
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (47428749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1+1 Félszobássá ALAKÍTHATÓ! XV. kerületben, Rákospalotán, 2003-ban épült, liftes társas házban, II. emeleti, 43 nm-es, jelenle...
64 000 000 HUF
1 488 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi sorház hirdetés (38366528)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Új építésű, magas minőségű lakások Mogyoródon, nyugodt környezetben. Mogyoródon, Budapesttől rövid autóútra kínálok megvételr...
145 000 000 HUF
1 141 732 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (44764463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
32 200 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb garázs hirdetés (29244496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Vácon, Deákváron lévő, 14 m2-es garázs! A garázs egy 2000-ben épület társasház aljában található. Villany van az ingat...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (46279347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 500 000 HUF
1 193 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (54386796)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Felújított, bútorozott 56 m²-es lakás eladó szigetelt házban - Göncz Árpád városközpontnál Megvételre kínálunk egy 56 m²-es, n...
81 900 000 HUF
1 462 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24955735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XIII. kerületben a közkedvelt Marina Parton, a Duna Terasz Grande társasházban, tágas 4 szobás, két teraszos, két fürdőszobás, ...
179 900 000 HUF
2 091 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93654448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó alapokkal rendelkező, loggiás lakás Óbudán A III. kerületben, a Selyemfonó utcában kínálok megvételre egy 4. emeleti, két s...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43484499)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényes, **Otthon Start kompatibilis**, újszerű állapotú, **2015-ben épült**, tágas lakás eladó Budapest XIII. kerületének frek...
87 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi családi ház hirdetés (75583439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Pomáz központi részén eladó egy részben felújított, duplakomfortos, 2 lakásos családi ház, 569 nm-es összközműves telken! Az ...
64 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54435623)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kétszobás földszinti 2 szobás lakás saját gépkocsibeállóval a jeszenák jános utcában azonnali beköltözéssel ELADÓ! ! A nappal...
63 000 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (39448765)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIII. kerületben, Angyalföld egyik legkedveltebb részén, a Béke tér közvetlen közelében, a Petneházy utcában eladó egy 49 nm-...
69 000 000 HUF
1 408 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb garázs hirdetés (59731961)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Teremgarázs parkoló tárolóval eladó a XIII. kerületben – Smart társasház, Lőportárdűlő A XIII. kerület közkedvelt részén, Lőpo...
12 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (93232288)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1226 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk Solymár központjában, csendes, hangulatos zsákutcában, a Templomtérhez közel egy kétgenerációs, 210 nm-es 3 s...
159 900 000 HUF
761 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96277354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, galériás okosotthon eladó a 13. kerületben, a Visegrádi utca elején! A XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrád...
61 900 000 HUF
1 509 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (86827716)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
67 500 000 HUF
1 607 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48671332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern okosotthon eladó a 13. kerületben, a Visegrádi utca elején! A XIII. kerület egyik legjobb részén, a Visegrádi utca ele...
109 000 000 HUF
1 345 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal