Eladó ingatlan Szentendre környékén (25003 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 003 db
Eladó Solymári családi ház hirdetés (83594444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Solymár hangulatos, csendes utcájában kínálunk eladásra egy 70 nm-es, 1 nappali 2 hálószobás, felújítandó családi házat. A té...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94753991)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, bútorozott 2 szobás lakás eladó a Garay Gardenben – kiváló befektetés a belváros közelében A 2006-ban épült Garay Ga...
86 600 000 HUF
1 767 346 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49457753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pozsonyi út – világos, felújított otthon erkélylyel a XIII. kerület szívében Eladó Budapest XIII. kerületének egyik legkedvelt...
97 000 000 HUF
1 426 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi hétvégi ház hirdetés (94338556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 2
Dunabogdány könnyen megközelíthető, de panorámás részén eladó 37 nm-es ház, 1435 nm-es telken. Az épület 1987-ben épült, 2 he...
21 500 000 HUF
581 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89377929)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Szabolcs utcában, Lőportárdűlőn, egy újépítésű(2024-ben atadott), 41 m²-es, 2 szobás lakás, 4nm erkéllyel, házközponti ...
93 900 000 HUF
2 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93273445)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapesten a VII. kerületben egy 42 m²-es, 2. emeleti, 2 szobás lakás. SZÉLES körű felhasználást tesz lehetővé, így meg...
56 000 000 HUF
1 333 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunabogdányi hétvégi ház hirdetés (65379372)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 1
Dunabogdány panorámás részén, 1, 4 km-re a központtól eladó 25 nm-es faház, 899 nm-es telken. A telek végében hatalmas erdős ...
7 900 000 HUF
316 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67128527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tetőkert! . . . Panoráma! . . . Penthause. . . 5. EMELETEN? ? ? A legjobb választás a prémium ÉLETMÓDHOZ! ! ! A 2020-ban áta...
219 000 000 HUF
2 380 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi lakóövezeti telek hirdetés (23431123)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 585 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Ürömön, a Völgy Liget lakóparknál, hangulatos zsákutcában egy 585 nm-es panorámás építési telket. A telek b...
83 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73833943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy 1+1 fél szobás, 49 m²-es, első emeleti lakás a csendes, Budapesti Füredi utcában. A lakás közepes állapotú, így reme...
63 900 000 HUF
1 304 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (54234442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Vácon, Deákváron lévő, loggiás, lakás! A ház 1976-ban épült. A 61, 5 m2-es lakás a magasföldszinten helyezkedik el, dé...
62 500 000 HUF
1 008 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (34258433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Szigetmonostor Horány részén, 200 méterre a Dunától, eladó 2020-ban épült, könnyűszerkezetes 144 nm-es családi ház, melléképüle...
94 900 000 HUF
862 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (59655334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 297 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív családi ház Veresegyház legszebb, zöldövezeti részén! Nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy ...
225 000 000 HUF
757 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77789834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Luxus életérzés a belváros szívében – azonnal költözhető! ✨ Eladó a v. kerület egyik legkeresettebb utcájában, a Nyáry Pál u...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32949333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A VI. kerületben Színyei Merse utcában eladó egy 1. emeleti 37 nm-es nagyon jó állapotú, világos, 1+fél szobás kellemes kis lak...
60 200 000 HUF
1 627 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (83395564)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Újpest-Kertváros szívében – Földszinti, ötszobás luxuslakás hatalmas kerttel eladó Eladásra kínálunk egy 145, 43 nm-es (bruttó...
258 600 000 HUF
1 783 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (46143262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Szigetmonostor Horány részén, sétatávolságra a Dunakeszi komptól, eladó lakóház megnevezésű felújított ingatlan, 493 nm-es telk...
92 900 000 HUF
1 032 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (74973165)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 3
Különleges lehetőség mogyoródon! ! ! ÖNÁLLÓ családi ház 2 terasszal! ! ! 78, 39 Nm (egy szinten! ) + 2(! ) X 16, 5 nm teras...
89 900 000 HUF
956 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93277499)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy összkomfortos lakás a belváros szívében! Ebben a lakásban rengeteg lehetőség rejlik – csak a fantáziád szab határt ...
99 000 000 HUF
1 622 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (54869337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Üröm központjában egy teljeskörűen felújított, 107nm-es, + amerikai konyhás nappalis családi házat, 400 nm-es...
108 000 000 HUF
1 009 345 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal