Eladó ingatlan Szentendre környékén (25003 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 25 003 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93373173)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
VII. kerület kedvelt részén, a Garay tér közvetlen közelében eladó egy 73 m²-es, teljeskörűen felújított polgári lakás. Az in...
99 000 000 HUF
1 356 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (51683537)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tágas, 2 szobás tégla lakás a VII. kerület frekventált részén Budapest egyik legkeresettebb városrészében, kiváló infras...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92374743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy igényesen kialakított, otthonos hangulatú, 81 m²-es, amerikai konyhás ingatlan külön tárolóval, rendezett zöld környe...
59 900 000 HUF
739 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (95479716)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
IV. kerület Újpest lakótelep egyik legkedveltebb részén eladó egy 71 nm-es 3 szobás étkezős 5. emeleti panel lakás. A társash...
74 800 000 HUF
1 053 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49476277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljes körűen felújított, téglaépítésű lakás Budapesten, a belvárosi Hernád utcában. Földszinti elhelyezkedésű ez az...
72 000 000 HUF
1 756 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73999453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Minőség – elegancia – KÉNYELEM Eladásra kínálunk egy kiváló belső elrendezésű, prémium minőségben, frissen és teljes körűen fel...
159 500 000 HUF
2 155 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (57744497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Pócsmegyer Surány II részén eladó felújított, fa szerkezetű, 56 nm-es (+8 nm-es tároló, + 30 nm-es fedett t...
44 500 000 HUF
794 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (34449614)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Tágas, kétszintes otthon Veresegyház szívében – új építésű, garázzsal, saját kerttel! 3% Start + megvásárolható! Ha olyan i...
158 800 000 HUF
1 031 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (75952675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 230 m2
Szobaszám: 4
Eladó Vác - Deákvár közkedvelt részén 117nm téglaépítésű családi ház 230 nm telken. Helyiségei a földszinten: előszoba, konyha...
119 500 000 HUF
1 021 367 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (53547933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 3
Budapest ii/a kerület pesthidegkút Széphalom városrészében, zöldövezeti környezetben eladó egy, D_DNY-i fekvésű, 98 m²-es ikerh...
165 000 000 HUF
1 774 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (43765334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 3
Ii/a kerület – pesthidegkút, széphalom | zöldövezeti ikerház ELADÓ Budapest ii/a kerületének egyik legkedveltebb, kertvárosi r...
165 000 000 HUF
1 774 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65592674)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
V. kerület | eladó napfényes, panorámás, 128 nm-es luxuslakás a KÁROLYI-KERTNÉL Eladóvá vált egy különleges adottságokkal rend...
290 000 000 HUF
2 265 625 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (64714794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó gyönyörűen felújított lakás a Dessewffy utcában kulcsrakész befektetés a Nagymező sarkán! Ha egy olyan ingatlant kerese...
95 900 000 HUF
1 625 423 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (16434237)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás eladó Újpest kertvárosban, saját garázzsal***** Az ingatlan 49 négyzetméter, jelenleg 1 szobás, de át...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (55477595)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Összeköltözők figyelmébe - kertkapcsolatos lakások! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt környezetben, jó tö...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (24732136)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minigarzon ELADÓ! 7. kerületben, Szinva utcában, rendezett társasház magasföldszintjén, 89 nm alapterület + 46 nm ingatlan, ...
43 800 000 HUF
1 183 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (59335974)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
Újpesten, a Károlyi István utcában eladó lett egy 31 m2-es lakás (+ terasz) 1/1 tulajdonos! A lakás/ház földszintes, 2 szoba,...
38 000 000 HUF
1 225 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77381977)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 800 000 HUF
1 990 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (76337393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó - Otthon Start hitelhez is megfelelő Az elhely...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (39537725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos áll...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal