Eladó ingatlan Szentendre környékén (24757 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 757 db
Eladó Fóti családi ház hirdetés (86443982)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Eladásra kínálunk Fót közkedvelt és könnyen megközelíthető részén egy kivételes adottságokkal rendelkező, 320 m²-es, két szinte...
220 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54354974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó 4 szobás, újszerű, 110 nm ikerfél kb. 50 Nm saját kis kerttel, tárolóval, garázzsal csillaghegyen egy 4-lakásos telken, a...
119 900 000 HUF
1 090 000 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74975933)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ingatlan HELYSZÍNE: Eladásra kínálok egy 2017-ben teljes körűen, lakberendező közreműködésével felújított fiatalosan berendezet...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32892353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Világos, frissen felújított otthon tágas terekkel és kifinomult részletekkel. Üdv itthon! LOKÁCIÓ Budán, a Duna-part mentén h...
209 900 000 HUF
1 692 741 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XV. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (99939669)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Ez az ingatlan hirdetés kifejezetten azoknak szól, akik a fővárosban keresnek kiváló lehetőségeket! Budapest 15. kerületének n...
12 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (21737758)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VII. kerület Akácfa utcában ez a 65m2-es első emeleti lakás! Szuper lokáció befektetésre vagy akár első lakásnak jó á...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99514354)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XIII. kerületében, a Mór utcában kínálok megvételre egy jó állapotú, erkéllyel, autóbeállóval rendelkező, 2. emeleti, ...
99 900 000 HUF
1 513 636 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (78342616)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Hunters Ingatlaniroda kínálatában egy hangulatos, 23 nm-es garzon a Rákóczi úton – tökéletes első otthon vagy befekteté...
42 900 000 HUF
1 865 217 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92235991)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív, 4 szobás, panorámás otthon a Marina Parton modern kényelem, tágas terek, prémium életérzés Budapest XIII. kerületéne...
242 500 000 HUF
2 852 941 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (54358591)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 1115 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertesen eladó egy 2015-ben épült, 199 m² lakótérrel, kiváló műszaki állapotú családi ház, 15 cm-es dryvit szigeteléssel és...
119 000 000 HUF
545 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53343774)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó stílusos galériás mini lakás a Király utcában kis méret, nagy lehetőség! Budapest szívében, a Király utca egyik legszeb...
55 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (66452574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Örök panoráma remetekertvárosban ikerház-fél SAROKTELKENRemetekertváros szívében, természetközeli, csendes, kisforgalmú utcában...
168 500 000 HUF
1 002 976 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (13732443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két lakás, egy befeketés Budapest központjában! Egy ingatlan, de két különálló apartman. a Vörösmarty tér közelében, csendes, s...
233 900 000 HUF
2 751 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41452572)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a VI. kerületben, az Andrássy út közelében az Izabella utcában egy 3, 5 szobás, 119 nm-es teljeskörűen felújított 2. emel...
132 000 000 HUF
1 109 243 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34374689)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, tágas lakás a Szegedi úton garázs és tároló bérelhetőEladó egy 76 négyzetméteres lakás + 10 négyzetméteres loggiával a...
160 000 000 HUF
1 975 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73734752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagy Diófa utca, VII. kerületVilágos, felújított, csendes lakás a belváros szívébenBudapest 7. kerületében, a Nagy Diófa utcába...
126 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15423558)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros szívében 2 hálószobás, 65 m²-es, nagyon csendes lakás a Bajcsy-Zsilinszky úton -nagyszerű lehetőség befektetőknek vagy...
95 000 000 HUF
1 461 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (31332494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84414173)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertész utca Liszt Ferenc Zeneakadémia közelében, kétbejáratos, 100 m²-es, felújítás alatt álló lakás eladó! Budapest szívében,...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49884727)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a szenes hanna parknál! Eladó 68nm-es, 2+1 szobás, földszinti lakás a VII. Rózsa utcában. Az ablakok, a bejárat...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szentendre környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal