Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest XXI. kerületi házrész hirdetés (29173957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
************Alakítsd saját ízlésedre álmaid otthonát Csepelen! *********** Eladó egy 50 nm-es, felújítandó házrész saját kertte...
39 600 000 HUF
792 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckeresztúri családi ház hirdetés (67564785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1965 m2
Szobaszám: 7
Állatokat kedvelő nagycsaládok figyelem! Eladó egy 3 generáció együttélésére alkalmas tégla családi ház óriási kerttel, Rácke...
155 000 000 HUF
704 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (29339157)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 6
Érden eladó luxus, energiahatékony családi ház fűthető medencével és 0 Ft áramszámlával Eladásra kínálok Érden, aszfaltos, ren...
530 000 000 HUF
1 514 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27625776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 83 m²-es, újépítésű és frissen felújított, erkélyes, 2 szobás lakás egy rendezett társasház 3. emeletén. A lakás vi...
129 000 000 HUF
1 554 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmártoni családi ház hirdetés (34524354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 2
Szigetszentmárton csendes, nyugodt utcájában kínálok eladásra egy 1970-es években téglából épült, szigetelt, bruttó: 90 nm, net...
64 900 000 HUF
721 111 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb telek hirdetés (97864615)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: n/a
Svábhegy egyik legszebb részén, ősfás környezetben, két utcafrontos telek eladó! A XII. kerületben, Svábhegyen, csendes, eleg...
370 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43793867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház nappali+hálós napfén...
70 500 000 HUF
1 678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65763937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 800 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43349882)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 42 nm-es, nappali+há...
70 750 000 HUF
1 684 523 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64234789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében Mátyás tér közelében keresi új tulajdonosát, egy idén átadott új építésű társasház 1 szobás, 26 nm-es, ...
46 630 000 HUF
1 793 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23484273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 10. emeleti, beépített teraszos, jó állapotú garzon a Tömő utcában! A VIII. kerület közkedvelt részén, a Tömő utcában, ...
45 000 000 HUF
1 551 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (39747345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Csak irodánk kínálatában! Érd-Fenyves Parkvárosban, eladásra kínálunk, 1100m2 telken, egy 220m2, jó állapotú családi házat. ...
114 900 000 HUF
522 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (17395759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Különleges ajánlat Budapest szívében – Belső kétszintes lakás + garzon a Bazilika közelében! Eladóvá vált a VI. kerület egyik...
199 000 000 HUF
1 137 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74834119)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, galériás lakás a Corvin-negyed szívében – teljes bútorzattal és gépesítéssel eladó Költözzön egy tágas, világos, fe...
86 000 000 HUF
1 116 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93864393)
6 hónapnál régebbi hirdetés