Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25298 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 298 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (43458297)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház. Az ingatlanba lépve egy elősz...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63217316)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Megvételre kínálok Budapest VIII. kerületében a Százados-negyedben egy 3 szobás, 59 nm-es lakást, újszerű társas házban*** ...
92 500 000 HUF
1 567 796 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budaörsi tégla lakás hirdetés (23972293)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
***Kiváló állapotú, 4 szobás lakás eladó Budaörs központjában saját kertkapcsolattal*** Budaörs központi, csendes részén eladó...
114 900 000 HUF
1 126 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44899732)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt érdelődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel, teljes bútorzattal! Eladásra kínálunk egy 2...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67159352)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, a Deák Ferenc tér közvetlen szomszédságában eladó egy minden igényt kielégítő, 98 négyzetméteres, teljes kör...
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57823479)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kiemelt megbízás! *** Kiváló lakás a Kazinczy sétányon - azonnali befektetésre vagy költözésre! Budapest egyik legikonikus...
72 500 000 HUF
1 907 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64923466)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Kálvária téren eladó egy 34 m2-es, 1+1 szobás, részben felújított földszinti lakás. Mindkét szobában 6, 5 m...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38672363)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó patinás lakás az Andrássy úton, az Operához közel. Az Andrássy út frekventált szakaszán kínálunk megvételre egy 80 nm-e...
450 000 000 HUF
5 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44539394)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kiváló állapotú, 3 hálószobás társasházi lakás a Keleti Pályaudvar közelében eladó! Nagyméretű szigetes konyha-étkező, 2 fürdős...
128 900 000 HUF
934 057 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87893757)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Budapest 8. kerületében, a Népszínház utcában kínálunk eladásra egy 66nm-es körbejárható tágas szobákkal ...
71 900 000 HUF
1 089 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44764435)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó a VI. kerület frekventált, de csendes részén, a Szondi utcában egy 88 nm-es, első emeleti, kiváló adottságokkal rendelkez...
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66969158)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin Pláza közelében eladó felújított polgári lakás! Scroll down for English! Eladásra kínálok egy 100 nm-es, frissen felúj...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41195977)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, bútorozott, 65 nm-es lakás eladó a Corvin sétányon, 10. emeleti, panorámás kilátással! A Corvin sétányon kínálunk e...
144 990 000 HUF
2 230 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45744685)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás az Andrássy út közelében. A VI. kerület egyik legpatinásabb részén, a Bajza utcában, az Epreskert és ...
94 900 000 HUF
1 157 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44812599)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 2. kerületben, a Budai Vár lábánál, felújított 82 nm, 2 szobás tágas lakás! / For English please scroll down! Bel-Bud...
145 000 000 HUF
1 768 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (66673738)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VIII. kerületében, a Baross utcában kínálunk megvételre egy 113 m2-es, felújítandó, 4 szobás polgári lakást, amely kiv...
99 000 000 HUF
876 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42693925)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálom Budapest szívében, ezt a 110 nm felújított, 3+1 szobás, különleges atmoszférával rendelkező, napos, világos bú...
109 000 000 HUF
1 009 259 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (36785239)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
215 000 000 HUF
2 216 494 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44918811)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
135 000 000 HUF
1 534 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34194825)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hamarosan átadásra kerülő újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében. Kínálatunk 33nm-es garzontól a 98nm-es 4 szob...
205 000 000 HUF
2 091 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal