Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24920 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 920 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43443333)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 4 fél
Engedje meg, hogy elkalauzoljam Budapest szívébe egy olyan lakáshoz, amely könnyen lehet az Ön következő otthona vagy legjobb b...
88 400 000 HUF
1 880 851 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76343364)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Különleges, galériás otthon Budapest szívében – több tér, mint gondolná, több hangulat, mint várná Van az a lakás, amelybe bel...
67 600 000 HUF
2 048 484 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94518866)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
✨ Exkluzív, kulcsrakész otthon a belváros szívében – ne maradj le! ✨ Budapest pezsgő központjában, a Dohány utca egyik legkeres...
159 000 000 HUF
2 271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (93597422)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alakítsd saját ízlésedre Buda egyik legjobb lokációjában! A XII. kerület szívében, a Városmajor utca kiváló részén, a Déli pál...
119 000 000 HUF
1 469 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77145996)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Exkluzív otthon a belváros szívében – Rózsa utca Budapest egyik legkedveltebb belvárosi részén, a Teréz körút közelében, a Róz...
149 900 000 HUF
2 053 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (74978773)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy 2003-ban épült, tégla szerkezetű, 280 m²-es, klimatizált családi házat, amely egy igényes, modern otthont...
199 900 000 HUF
713 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (17452443)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 197...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (33396145)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 256 m2
Szobaszám: 3
Budapest 18. kerületében a Béke tér közelében 1 szintes, 64nm-es, pincés, házrész eladó. Telek:256 nm-es telekrész tartozik ehh...
84 900 000 HUF
1 326 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (12244421)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 263 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 5
Eladó Dunaharasztiban egy szinteltolásos családi ház, jellemzői között szerepel a jó fényviszony, a központi elhelyezkedés, val...
139 000 000 HUF
528 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (67688734)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet...
114 000 000 HUF
1 900 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (38376461)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 6
Újépítésű családi ház eladó Dunaharasztin! Eladó Dunaharaszti egyik csendes, nyugodt részén egy 5 szobás+ amerikai konyhás na...
180 000 000 HUF
895 522 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (47444773)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó önálló családi ház Alsónémedi központjában, 365 m2-es telekkel kiváló befektetési lehetőség! A telek beépít...
42 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (32419237)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 258 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 4
Eladó befektetők vagy vállalkozók részére, egy Budapest XXIII. kerületében az újtelepi részen található nagy ház nagy telekkel....
129 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugyi családi ház hirdetés (64531575)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 738 m2
Szobaszám: 4
A nyugalom otthona Budapest közelségében! Eladó családi ház Bugyin, a fővárostól mindössze 25 km-re! Csendes, kertvárosi kö...
93 500 000 HUF
799 145 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (32633571)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 2
Budapest XXIII. kerület mindenhez közel. Eladó egy lakható állapotú házrész a 23. kerület kertvárosi részén. A családi otth...
54 900 000 HUF
686 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47854724)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető új építésű kertes lakások panel áron! Soroksár legjobb részén, Újtelepen kínálok most eladó új építésű lak...
64 900 000 HUF
1 046 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai ikerház hirdetés (54358993)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 440 m2
Szobaszám: 4
Majosházán eladó egy 440 nm-es körbekerített telken lévő 2019-ben épült 91 nm-es duplagarázsos családiház. CSOK+ ALKALMAS! ...
89 000 000 HUF
978 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (54537592)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
2023-As, új építésű, 1 emeleti, ** 2 **-es számú lakás Budapest soroksáron, átadásra készen! , *** Teljes bútorzattal *** Össz...
79 900 000 HUF
746 728 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (71844765)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 608 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálok Dunaharaszti kedvelt, Alsóvárosi részén egy 142 m²-es, két külön bejáratú lakrésszel rendelkező családi házat,...
106 000 000 HUF
751 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal