Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 040 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (38292832)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újbudai prémium lakás eladó a Kondorosi lakóparkban – nappali + 3 hálószoba, 111 nm ENGLISH description BELOW! Budapest XI. k...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33633443)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, bútorozott lakás Budapest VIII. kerületében, a Corvin sétány közelében. ENGLISH description BELOW! A város egy...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32358623)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen felújított, világos lakás eladó Budapest VI. kerületében, a Hunyadi tér közelében ENGLISH description BELOW! Budape...
99 500 000 HUF
1 877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (55358756)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 355 m2
Szobaszám: 4
Kiváló műszaki tartalmú, 3 szintes családi ház dupla beállóval Szigethalmon eladó! Eladóvá vált Szigethalom kedvelt részén, c...
119 900 000 HUF
731 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (33516259)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
****Kertes családi ház eladó Budapesttől 25 km-re, Áporkán**** Budapesthez közel, a csendes, barátságos kisfaluban Áporkán kín...
76 000 000 HUF
745 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (89795257)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tököl egyik legkedveltebb részén! Tököl nyugodt, kertvárosias környezetében kínálunk megvételre egy 85 nm-es,...
115 000 000 HUF
1 352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi hétvégi ház hirdetés (95867934)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 4
********Reggeli kávé dunai panorámával? Ilyen otthon ritkán adódik! ******** Képzelje el, hogy a napot a Duna látványával indí...
86 900 000 HUF
965 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (97713494)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1075 m2
Szobaszám: 3
Vecsés csendes, rendezett részén eladó családi ház nagy telekkel Vecsés nyugodt, rendezett környékén kínálok megvételre egy 95...
80 000 000 HUF
842 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57431543)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerület, Garay tér közelében, kiváló műszaki állapotban lévő, utcai bejáratos, félszuterén, kiváló elosztás...
62 900 000 HUF
838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (98337327)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló lokáció, kiváló üzleti lehetőséget magában hordozó, kiváló minőségben felújított ingatlan várja új tulajdonosát! Eladó...
62 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (39677434)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest x. kerületének kedvelt, csendes és zöldövezeti részén, Óhegyen egy 56 nm-es, téglaépítésű, napfényes, 2 szobás l...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (56476684)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének ...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (74943597)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! A XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szo...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (14675467)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 26 m²-es, első emeleti garzonlakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen. A lakás különlegessége, h...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97673754)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újbudai prémium lakás a kondorosi lakóparkban - 111 m2 | nappali + 3 HÁLÓ A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Kondoros...
179 000 000 HUF
1 612 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi hétvégi ház hirdetés (99536975)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 288 m2
Szobaszám: 4
86 900 000 HUF
965 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (38955523)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Havanna lakótelep központi részén egy 35nm-es, másfél szobás lakás. A ház a 70-es években épült, a lakásban az elektro...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (47444438)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Kiskunlacházán egy új építésű, nettó 100 m² alapterületű, egyszintes családi ház. A lakás belső elrendezése rendkívül p...
94 900 000 HUF
949 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (45275898)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
92 900 000 HUF
929 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (47392992)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
94 900 000 HUF
949 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal