Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25041 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 041 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (33234523)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Budapest XXI. kerületének kedvelt részén egy 35 négyzetméteres, 1 szobás, erkélyes lakást. Az ingatlan egy ...
49 500 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti házrész hirdetés (94454742)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3
Dunaharaszti kedvelt részén, Petőfitelepen, a Bezerédi lakópark közvetlen közelében eladó egy 41 nm-es, kétszintes (tetőtér-beé...
67 000 000 HUF
1 634 146 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti házrész hirdetés (44365758)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dunaharaszti kedvelt részén, Petőfitelepen, a Bezerédi lakópark közvetlen közelében eladó egy 28 nm-es, kétszintes (tetőtér-beé...
35 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (92788437)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 280 m2-es önálló családi házat Dunaharaszti Dunaparthoz közeli utcájában. Az ingatlan 825 ...
178 000 000 HUF
635 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (74234141)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Van egy hely Budafokon, ahol a reggeli kávé az erkélyen kezdődik… és a nyugalom nem luxus, hanem alapérzés. Budapest XXII. ke...
69 500 000 HUF
1 390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (41242462)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belső kétszintes lakás kertkapcsolattal a XIX. kerületben Eladó nettó 72 m²-es (62 m² hasznos alapterületű), belső kétsz...
82 490 000 HUF
1 330 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi telephely hirdetés (47291442)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 540 m2
Telekterület: 2499 m2
Szobaszám: n/a
Számos üzleti tevékenységre alkalmas, jelenleg autó szerelő-fényező-lakatos műhelyként működő ipari ingatlan eladó! XXII. kerü...
490 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (48243213)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás Újbudán – a Bikás park szomszédságában! Budapest XI. kerület – Tétényi út Irányár: 77. 250. 000 Ft Tul...
77 250 000 HUF
1 609 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49334658)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tégla lakás Soroksáron - Teljeskörűen felújított, belső kétszintes otthon! ELADÓ ez a gyönyörű, teljeskörűen felújított...
129 900 000 HUF
1 110 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (74294934)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 4
Telek: 1329 nm-es rendezett, összközműves. Melléképületek, garász és kút is található rajta. A telek 30%-a beépíthető. Parko...
96 000 000 HUF
1 129 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (49933119)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 4
Ikerház jellegű társasházi lakás saját kerttel Vecsés felsőtelep legjobb RÉSZÉN! Vecsés egyik legkedveltebb részén, Felsőtele...
115 900 000 HUF
1 194 845 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (47352547)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületének Kőbánya - Városközpont részén, 63 nm nagyságú, teljes körűen felújított lakás eladó! Három külön nyíló ...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (53419232)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
Gyál frekventált részén – Két generáció együttélésére alkalmas, energiatakarékos családi ház eladó! Jogilag rendezett, CSOK P...
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (97767491)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 4
Privát kert, tágas teraszok, kiváló lokáció sorházi otthon Vecsés szívében Vecsés egyik legjobban ellátott, mégis nyugodt rész...
82 900 000 HUF
872 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi üdülőövezeti telek hirdetés (52855532)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: n/a
Vízi paradicsom a fővárosban: 1240 nm-es telek eladó a Molnár-szigeten Szeretne reggelente madárcsicsergésre ébredni, és a ker...
94 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (73263437)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hársfa sétányon 2 szobás 55nm-es 8. emeleti frissen, teljesen felújított lakás, teljes beredezéssel eladó! A felújitás során c...
67 900 000 HUF
1 234 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (64336949)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 677 m2
Szobaszám: 6
Jogilag rendezett, CSOK Plusz (3 gyermekre), kombináltan Otthon Start hitelre is megfelelő, letisztult, két generáció együttélé...
116 000 000 HUF
655 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (79377962)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes belső kétszintes téglából épült házrész remek közlekedés és infrastruktúrával. Álmai otthonát keresi? Ne keressen ...
64 900 000 HUF
705 434 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi iroda irodaházban hirdetés (34423795)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség a Corvin-negyed szívében! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a Corvin-negyed központj...
49 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (36693639)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 5
Kiváló lokáció mellett eladó ikerház a 19. kerületben! Kispest kertvárosi részén, a családi házas övezetében, kínálom Önnek a...
139 900 000 HUF
1 076 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?