Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (35583475)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95 nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodta...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (35297946)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 4
Kuriózum ingatlan szent imre-kertváros SZÍVÉBEN! ! ! ! Itt lakni egy életérzés, kiváló lokáció, pazar műszaki tartalom. Sze...
184 000 000 HUF
1 268 965 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34176359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet központjához közel egy jó állapotú 57 nm-es lakás parkra néző erkéllyel, klímával, saját tárolóval, rendezett csús...
63 000 000 HUF
1 105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (87336133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 5
Gyál frekventált részén kínálom megvételre ezt a 180 nm lakótérrel rendelkező családi házat, 530 nm-es telekkel. Az ingatlan a ...
112 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (91644673)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó patinás lakás az Andrássy úton, az Operához közel. Az Andrássy út frekventált szakaszán kínálunk megvételre egy 80 nm-e...
450 000 000 HUF
5 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (76714983)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 195 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Azonnal birtokba vehető, Kizárólag Nálunk! *** Eladó a XXIII. kerület egyik legjobb részén, Orbánhegyen egy kivételes adotts...
115 000 000 HUF
991 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (74382995)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33757286)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin Pláza közelében eladó felújított polgári lakás! Scroll down for English! Eladásra kínálok egy 100 nm-es, frissen felúj...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (92233799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (82392497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 6
Eladó új építésű prémium ikerház egyben is MEGVÁSÁROLHATÓEladó modern, új építésű prémium ikerház magas műszaki tartalommal. Az...
206 000 000 HUF
1 373 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (33147953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 5
Kertvárosias környezet, tágas terek, kiváló elrendezés, megfizethető fennntartás A ház Vecsés, Andrássytelep részén található,...
149 999 000 HUF
892 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74331333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség Budapest 18. kerület kertvárosi részén! 3 Lakásos társasházban kínálom megvételre ezt a 83 nm alapterület...
83 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (98483135)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 6
Eladó a XVIII. kerület egyik csendes utcájában egy izgalmas lehetőségeket rejtő, 5 szobás, kétgenerációs családi ház, mely külö...
160 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (77474997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Figyelmedbe ajánlom ezt az Egyetem tér közvetlen szomszédságában található, tetőteraszos, jacuzzival felsze...
189 000 000 HUF
3 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (67345992)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Páratlan, időtálló státusz Budapest szívében English text below! Kevés hasonlóan megismételhetetlen adottságú lakás létezik, ...
212 000 000 HUF
2 185 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi családi ház hirdetés (94639641)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 8+ 1 fél
Többfunkciós ingatlan eladó Óhegyen – kivételes adottságokkal ENGLISH description BELOW! ! Budapest x. kerületének egyik legk...
285 000 000 HUF
712 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (14795244)
4 hónapja a megveszLAK-on