Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57526332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok a VII. kerületben, a Kertész utcában egy 93 m²-es, 3. emeleti, 3 szobás, utcai, tehermentes lakást, amely felú...
112 000 000 HUF
1 204 301 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (41148743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan prémium minőségű felújításon esett át, melynek során a legkiválóbb minőségű anyagokat használták fel, a lakás minde...
249 900 000 HUF
2 807 865 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98954436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári elegancia, befektetési lehetőség a Városliget szomszédságában Vannak lakások, amelyeknek lelkük van. Ez az 1910-ben ép...
204 400 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (75185556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Wekerlei Életérzés: Saját Kerttel rendelkező Lakás a Barátok közt Helyszínén! Eladóvá vált egy igazi gyöngyszem a XIX. kerület ...
66 700 000 HUF
1 235 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44174129)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes, jó állapotú...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99798773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Megvételre kínálunk egy különleges, újépítésű luxuslakást, amely minden igényt kielégít: tágas, világos terek, 90 nm saját kert...
375 420 000 HUF
2 007 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (25583425)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújított lakás a VI. kerület szívében a Westendtől pár percre, Eladásra kínálunk Budapest VI. kerületében, k...
84 900 000 HUF
1 572 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (47525644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Wekerlei Életérzés: Saját Kerttel rendelkező Lakás a Barátok közt Helyszínén! Eladóvá vált egy igazi gyöngyszem a XIX. kerüle...
66 700 000 HUF
1 235 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (89374729)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Wekerlei Életérzés: Saját Kertkapcsolatos Lakás a Barátok közt Helyszínén! Eladóvá vált egy igazi gyöngyszem a XIX. kerület l...
66 700 000 HUF
1 551 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (54624376)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 899 m2
Szobaszám: 1
Budatényben felújítandó kicsi házikó eladó! Ez a Budatétényi kicsi ikerház ideális választás lehet azok számára, akik egy cse...
54 990 000 HUF
1 833 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (84533299)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
66 700 000 HUF
1 235 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33145569)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel legjobb lokációjában egy 68 m² Loggiás + erkélyes 3 szobás lakást kínálunk eladásra. Van az a lakás, ami nem marad sok...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (47574517)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtab...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (89487432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 5
Kertvárosias környezet, tágas terek, kiváló elrendezés, megfizethető fennntartás A ház Vecsés, Andrássytelep részén található,...
149 999 000 HUF
892 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (58935636)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
V. Ker Október 6. Utcában, exkluzív, luxus komfortos, első emeleti lakás eladó! Az ingatlan 152nm tulajdoni lapon, valóságban...
344 000 000 HUF
1 801 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (39344845)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bajcsy-Zsilinszky úton 2 bejáratos lakás ELADÓ! 6. kerület patinás részén kínáljuk eladásra ezt a 116 nm-es, első emeleti ing...
179 900 000 HUF
1 550 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44724278)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Belváros szívében az impozáns Dreher-palotában! (V. kerület) Ha szereted a nagypolgári hangulatot, a 4 méteres belmaga...
134 999 000 HUF
1 849 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77677934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
> Befektetők figyelmébe ajánljuk ezt a kivételes adottságú, magas minőségben felújított lakást Budapest szívében, a VI. kerüle...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95974444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen! A lakás kiváló elhelyezkedésű...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (68849359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 5
Eladó prémium minőségű új építésű kétszintes önálló családi ház a 18. Ker kiváló részén a GANZKERTVÁROSBAN. Kiváló kialakítású ...
194 000 000 HUF
1 141 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal