Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (24972 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 24 972 db
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (58653525)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Budatétényben 50 nm-es kertes ház eladó! Az M0-tól három percre eladó, egy 50m2-es, kétszobás kis ház, 500m2-es telekkel. A ...
49 900 000 HUF
998 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (66446383)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 12. kerületben, Kissvábhegyen egy 60nm-es azonnal költözhető lakás! A lakés 3 szobássá alakítható, pár éve részben fe...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (94442487)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Mom Parktól és a Testnevelési Egyetemtől pár perc sétára, a XII. kerület frekventált részén, 1. emeleti, 43 m²-es, 1 szobás, ös...
73 990 000 HUF
1 720 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31545349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban! Alíz utca, Budapest XI. kerületében, a mindig népszerű Budai Bolero...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (34674773)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Eladó nappali+2 szobás egyszintes ikerház Szigethalom csendes utcájában! Az ingatlan 2004-ben épült, könnyűszerkezetes. Fűté...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi ikerház hirdetés (73135639)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szigethalmon csendes utcában egy kivételes, új építésű, két szintes, 90 nm-es iker családi ház hátsó része! A ház egy k...
94 999 000 HUF
1 319 430 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (34339337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Várnegyedben, a Hunyadi János úton egy 67 m2-es, 2 szobás, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan jellemzői: - mod...
114 900 000 HUF
1 714 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (34487958)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 306 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 6
Budafokon különleges hangulatú családi ház eladó – otthon, ahol minden részlet harmóniát sugároz! Budafok egyik legkeresettebb...
229 000 000 HUF
748 366 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (91849139)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó újszerű, erkélyes lakás a Budai Bolero lakóparkban! Az Alíz utcában, Buda XI. kerületében, a mindig népszerű Budai Bole...
94 900 000 HUF
2 314 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (41287943)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 6
Különleges, energiatakarékos családi otthon Törökbálint szívében akár két generációnak, családoknak és befektetőknek egyaránt! ...
219 600 000 HUF
775 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai családi ház hirdetés (53594712)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 756 m2
Szobaszám: 1
Eladó Százhalombatta egyik legszebb kertvárosi részén, a Duna part közelében egy kis ékszerdobozra emlékeztető önálló családi h...
90 000 000 HUF
3 214 285 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39328334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 1. kerületben a Várnegyed lábánál, eladó egy Horváth kertre panorámás 2. emeleti, 92 nm nagyságú erkélyes lakás! A há...
156 000 000 HUF
1 695 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (74731794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 5
Különleges, egyedi ALÁNLAT! Eladásra kínálunk egy családi házat Tárnok nem forgalmas, csendes utcájában! A ház az alábbi para...
129 000 000 HUF
678 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (77239493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 7
Szigethalmon, a dunapart, a vadaspark és a tököli parkerdő közelében eladó 300 m2-es medencés luxus ház! Zöld Övezeti Luxus: ...
259 900 000 HUF
866 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25374928)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, erkélyes otthon a 12. kerület kedvelt zöldövezeti részén, részén, parkosított telken! A 12. kerület egyik csendes, z...
120 000 000 HUF
2 264 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (48821596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, ...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (46536346)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1151 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Érden, parkvárosi részen egy téglaépítésű, 74 négyzetméteres ingatlant, mely egy 1 157 négyzetméteres telken ...
75 000 000 HUF
1 013 513 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57244374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren! Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (76748737)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Érd kedvelt részén egy 2026 tavaszán teljesen elkészülő, napfényes, 90 nm-es lakást! A lakás egy 630 nm-es,...
95 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43874135)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó az Újbuda Center közelében, a XI. kerületben igényes lakóparki lakás! Eladásra kínálok egy igényes, modern 10. emeleti ...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal