Eladó átlagos állapotú ház - Budapest XXII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XXII. kerület
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:50 m2
- Telekterület:500 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2002
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Egyéb
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Venczel Bea
+36-(70)-454-5765
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ093060
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Budapest 22. ker.
Budatétényben 50 nm -es kertes ház eladó!
Az M0-tól három percre eladó, egy 50m2-es, kétszobás kis ház, 500m2-es telekkel.
A ház tégla épitésű, pala fedéssel, kivűlről szigetlve van, a szinezés az új tulajdonosra vár. a fedett teraszon keresztül jutunk az ingatlanba, a földszinten található egy szoba, étkezős konyha, zuhanyzó, külön wc. a tetőtérben még egy szoba került kialakitásra, ami kivülről is megközelithető. a ház alatt pince található. a fűtés hűtő-fűtő klimával, és egy vizteres kandallóval megoldott, ami a radiárokat fűti, ez jó meleget varázsol a házba, meghitt hangulattal.
A telek jeleneg el van hanyagolva, de remek lehetőségeket rejt magába, nyári pihenésre, sütögetésre, baráti összejövetelekre.
A ház jelenleg még zártkerti, osztatlan közös ingatlan, de nagyon jó helyen van, nyugodt környezetben, pár percre a Camponától, M0-tól.
Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal.
Dijmentes banki ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk rendelkezésére FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest XXII. kerületi átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XXII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 49900000 Ft és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 998000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Venczel Bea összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Hidegkút összes hirdetése között is.

