Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25057 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 057 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (26393845)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 4
Budapest XVIII. kerületében, Almáskert családi házas, dinamikusan fejlődő részén eladó egy 164 m²-es, tégla építésű, duplakomfo...
130 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (68234427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy szépen felújított lakás a Rákóczi úton erkélyes, világos, 3 szobás otthon vagy kiemelkedő hozamú befektetés! Szobás o...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (74841533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 20 m2
Szobaszám: 1
Köki terminál KÖZELÉBEN Eladó Kispest kertvárosi részén egy három lakásos ház 38 nm -es tégla építésű lakása. Az ingatlan te...
34 900 000 HUF
918 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (85993236)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Vállalkozók FIGYELEM. Kivételes lehetőség Kispesten. Budapest 19. kerületében kínálok eladásra egy 190 nm-es családi házat,...
109 000 000 HUF
573 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53263437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
VII. kerület Verseny utca Keleti pályaudvar mellett Frissen felújított, világos lakás eladó! Ingyenes parkolással! Eladóvá vá...
57 900 000 HUF
1 564 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (92333591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Kispest Óvárosban! Kiváló közlekedéssel, frekventált helyen eladó egy megmentésre váró családi ház nagy tel...
89 900 000 HUF
998 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (56542649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 46 négyzetméteres, teljesen felújított belső terekkel rendelkező, tégla építésű lakás, mely a város szívében, a közpo...
39 999 999 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33499833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi barátságos garzon eladó! Ligetváros egyik legkedveltebb utcájában, a Bajza utcában kínálok megvételre egy világos b...
64 900 000 HUF
1 802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (54859343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Remek lehetőség Családok számára – Kispest csendes utcájában eladó 3+1 szobás házrész! Ház jellemzői: Kispest kertvárosi, zöl...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (56668534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Saját kert az első emeleten – egyedülálló lehetőség a Rákóczi Liget lakóparkban! Eladó Csepel központjában, a modern és bizto...
99 900 000 HUF
1 297 402 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (77449652)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 5
Egyedi ingatlan dunaharasztin: 237nm ház + 44nm LAKÁS! Páratlan lehetőség Dunaharaszti központjában! Eladó egy 237 nm-es, 3 ...
138 900 000 HUF
586 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (55833395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Egyedülálló vízparti élmény áporkán! A++ energetikai luxus, csodás PANORÁMA! Ritka lehetőség a piacon! Áporka legszebb részén,...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (34933829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, egyik legkedveltebb részén Kiskunlacházán, eladó egy 850 m2-s telken lévő, 2 generációs, téglaépítésű duplakomfo...
59 900 000 HUF
495 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33426982)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99339553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított lakás eladó! Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es ...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (52798967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47439574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló minőségben és értékben felújított lakás a falk miksa UTCÁBAN! Budapest v. kerületében a kiemelt övezetben a Parlament ...
129 900 000 HUF
2 361 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (36342388)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Xi. kerületében, őrmezőn a menyecske utcában, egy 52 nm-es, 3 szobás, jó elosztású, VIII. emeleti, igényesen felújított, szö...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (29546713)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerület közkedvelt részén Csepel- Erdősoron kínálunk megvételre egy 55 m2, 2 szobás, 2. emeleti lakást, csúsztatottzsalus ...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai családi ház hirdetés (48145542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 4
Duna közeli prémium életérzés – saját tóval, napelemmel, hatalmas TELEKKEL! Majosháza nyugodt, természetközeli részén kínálun...
89 900 000 HUF
749 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal