Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25057 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 057 db
Eladó Tököli ikerház hirdetés (31942999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 315 m2
Szobaszám: 4
Újszerű, modern családi ház Tökölön remek elhelyezkedéssel! Tököl kedvelt, csendes részén eladó egy mindössze 3 éve épült, 70...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (53491254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 405 m2
Telekterület: 6771 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
**Csodálatos Közvetlen Vízparti Villa** Szeretne élni álmai otthonában? Itt a lehetőség! Eladó egy gyönyörű, 2003-ban épült lu...
450 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35984583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás polgári lakás Budapest szívében – a Károly körút egyik legjobb részén! Eladásra kínálunk egy 96 négyzetméteres, kla...
159 000 000 HUF
1 656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (95144229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 1
******Exkluzív lehetőség a 22. kerületben ahol a jövő otthona már formát ölt! ****** Eladó egy 365 nm-es, rendezett telek, raj...
75 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (65335827)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 5
Hangulatos, 3 szintes családi ház Kiskunlacháza 79, 9m Ft Ár-Érték arányban a jelenlegi új építésű házakat magasan veri! Épít...
79 900 000 HUF
614 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (69647745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, kertvárosi környezetben mégis jól megközelíthető helyen 22 lakásos, liftes, új építésű lakások várják...
73 000 000 HUF
1 196 721 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi családi ház hirdetés (41436423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Taksony Dunaparti részén eladó egy saját stéggel rendelkező 110 m2-es, 2 szintes családi ház (lakóház besorolással). A 110 m2 ...
97 800 000 HUF
889 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (47742338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, egy 52 nm-es...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (35434263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kezdjétek itt a közös életeteket itt - fiatal pároknak ideális, jó állapotú ikerház saját kerttel és alacsony rezsivel Eladó e...
75 900 000 HUF
1 084 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (84974863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77477393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó többfunkciós, felújított helyiség a VIII. kerületben? Keleti pályaudvar KÖZELÉBEN Megvételre kínálunk a VIII. kerület fr...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35348753)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 104 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ik...
110 000 000 HUF
1 057 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69454442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 110 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ik...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73629359)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (78998473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 4
Prémium minőség, egyedi megjelenés és finom elegancia GUBACSIPUSZTÁN! HUSZADIK kerület legfrekventáltabb részén kínáljuk elad...
215 000 000 HUF
693 548 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73714443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó lakás a belváros VII. kerületében a Családi Ingatlan gazdag kínálatában (belső – Erzsébetváros) Eladó tágas, 3. emeleti,...
120 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47828953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiválóan megközelíthető helyen, igényes épületben, 2 szobás otthon eladó! Ez a z ingatlan valóban minden korosztály számára id...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (14749752)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó tégla lakás magánszemélytől Budafokon. Az ingatlan közepes állapotú, 55 nm alapterületű, utcafront része műemlék védett...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45734789)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bazilika szomszédságában – Álmaid otthona formálódik épp Ha mindig is egy valódi belvárosi ékszerdobozra vágytál, most figyelj:...
249 000 000 HUF
2 706 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (72284178)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó egy 25 m²-es üzlethelyiség örök bérleti joga – kiemelt lokáció, sokféle vállalkozásra! Budapest XI. kerületének egyik l...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Szigetszentmiklós környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal