Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 058 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67617341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a Palotanegyedben! ! ! A Palotanegyed egyik csendes, nyugodt utcájában kínálunk eladásra egy 45 nm-es, 1 szobás, ...
67 000 000 HUF
1 488 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (52832643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében, az v. kerület egyik legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy rendkívül nyugodt és világos, kétszobás laká...
83 900 000 HUF
1 678 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55697862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
VIII. kerületben, a Kálvária téren eladó egy 34 m2-es, 1+1 szobás, részben felújított földszinti lakás. Mindkét szobában 6, 5 m...
48 000 000 HUF
1 411 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (34595642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A belvárosi életstílus esszenciája! Két szintes, igényes lakás a Liszt Ferenc tér közelében! ! ! Megvételre kínálunk egy külö...
123 000 000 HUF
1 481 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69434235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros városrészben, a Blaha Lujza tér szomszédságában, eladó egy 96 m2 -es, 3+1 félszobás, két e...
129 000 000 HUF
1 343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24225794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57376274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Teljes körűen felújított lakás eladó! Budapest 7. kerületében, Keleti pályaudvarhoz közel, a Garay utcában eladó egy 54 nm-es ...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74646259)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33933573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (96197794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Egyedülálló vízparti élmény áporkán! A++ energetikai luxus, csodás PANORÁMA! Ritka lehetőség a piacon! Áporka legszebb részén,...
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (33742343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
114 900 000 HUF
1 235 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (43844674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 5
Egyedi ingatlan dunaharasztin: 237nm ház + 44nm LAKÁS! Szöveg: Páratlan lehetőség Dunaharaszti központjában! Eladó egy 237 nm-...
138 900 000 HUF
586 075 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (32457394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 460 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 7
Exkluzív 460 m²-ES álomotthon Halásztelek duna-közeli részén – medencével, SZAUNÁVAL Halásztelek egyik legkedveltebb, Duna-par...
169 900 000 HUF
369 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (26252467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
Pest vármegye, egyik legkedveltebb részén Kiskunlacházán, eladó egy 2 generációs, 850 m2-s telken lévő, téglaépítésű duplakomfo...
59 900 000 HUF
495 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (87544394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csend, béke, luxus! 2026 Évi átadással kínálunk csendes lakóövezetben, parkosított telken energiatakarékos otthonokat smart hom...
164 600 000 HUF
2 789 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47799374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álomotthonok újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a bme és az elte közelébe...
91 720 000 HUF
2 133 023 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34899338)
6 hónapnál régebbi hirdetés