Eladó ingatlan Tolna megye 25 millióig (512 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Tolna megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 512 db
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (98244681)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1128 m2
Szobaszám: 3
Tengelicen családi ház eladó! A vegyes falazatú ház 90 m2-es, 3 szoba + nappali-étkező, konyha és fürdő-wc helyiségekből áll....
17 500 000 HUF
194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (73924275)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 4747 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Szekszárdon, a Hosszúvölgy utcában egy vegyes falazatú tanyát szőlővel és termő gyümölcsfákkal. Az ingatlan ö...
8 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sióagárdi tanya hirdetés (85176477)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 102 m2
Szobaszám: n/a
Eladó – Sióagárd, Leányvárban hangulatos présház/tanya központi fekvéssel. A felújított ingatlan Sióagárd Leányvári részén ta...
14 900 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnanémedi családi ház hirdetés (76676935)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1287 m2
Szobaszám: 3
Tolnanémedi nem csupán egy település, hanem egy életérzés: csend, tiszta levegő és egy nyugodtabb, élhetőbb mindennap. Ebben a ...
15 900 000 HUF
212 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Koppányszántói családi ház hirdetés (97545516)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 3
A somogyi dombság festői környezetében, csendes kis településen, Koppányszántón, jogilag rendezett családi ház, nagy telekkel e...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bölcskei egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (35314394)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Tolna Vármegyében, Bölcske közigazgatáshoz tartozó Pincesoron egy 41 m2 alapterületű, 3 szintes hangulatos présház. Az ...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (33139535)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye, Dunaszentgyörgy csendes utcájában eladó 142nm lakóterületű, vegyes falazatú, átlagos állapotú családi ház, mely...
23 500 000 HUF
165 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétyi családi ház hirdetés (49523479)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 5031 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó nagypolgári parasztház hatalmas telekkel Kétyen 4 szoba, 5000 m² kert gyümölcsfákkalEladásra kínálunk Kéty csendes ...
21 900 000 HUF
109 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (63163734)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (46373344)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (84147397)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel álmai otthonának lehetőségét Simontornyán, ahol a nyugalom találkozik a kényelemmel egy 70 nm-es, bájos téglaházban...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48222424)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (44369859)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Tolna központhoz közeli utcában eladó osztatlan közös 44 nm-es, szigetelt lakás. a lakás egy családi ház hátsó,...
18 800 000 HUF
427 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (94437574)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Dunaföldváron, Tolna megye szívében! Ideális lehetőség azoknak, akik saját ízlésük szerint szer...
24 900 000 HUF
232 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi házrész hirdetés (86541729)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 2
Szekszárd történelmi belvárosában, a Béla tértől csupán 2 perc sétára található ingatlan. Az épület több mint 100 évvel ezelőtt...
15 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (73343846)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (74784343)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Tolna vármegyében, Dunaföldváron eladásra kínálunk egy felújítandó családi házat! Ideális lehetőség azoknak, akik saját ízlés...
21 900 000 HUF
204 672 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárszentlőrinci hétvégi ház hirdetés (37833258)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 1798 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye Sárszentlőrinc külterületén 1798 nm terület - fásított terület, gyümölcsös -, gazdasági épülettel eladó. a terül...
6 500 000 HUF
270 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (19352733)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1954 m2
Szobaszám: 1
Szakály csendes, barátságos részén, rendezett telken kínálok megvételre egy igazán hangulatos házat, amely tökéletes választás ...
7 600 000 HUF
211 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári egyedi garázs hirdetés (95595531)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A lido home ingatlan dombóvári irodája kínálja eladásra ezt a kitűnő adottságokkal rendelkező dombóvári GARÁZST! A lido home D...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Tolna megye területén?