Eladó ingatlan Tolna megye 30 millióig (651 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Tolna megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 651 db
Eladó Koppányszántói családi ház hirdetés (97545516)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 3
A somogyi dombság festői környezetében, csendes kis településen, Koppányszántón, jogilag rendezett családi ház, nagy telekkel e...
18 900 000 HUF
236 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bölcskei egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (35314394)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Tolna Vármegyében, Bölcske közigazgatáshoz tartozó Pincesoron egy 41 m2 alapterületű, 3 szintes hangulatos présház. Az ...
9 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaszentgyörgyi családi ház hirdetés (33139535)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 1334 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna vármegye, Dunaszentgyörgy csendes utcájában eladó 142nm lakóterületű, vegyes falazatú, átlagos állapotú családi ház, mely...
23 500 000 HUF
165 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi hétvégi ház hirdetés (34383764)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1367 m2
Szobaszám: 3
Eladó Körpanorámás Wellness Apartmanház Szekszárdon A Szekszárdi Borvidék egyik legszebb pontján, a városközponttól mindössze 1...
25 900 000 HUF
281 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétyi családi ház hirdetés (49523479)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 5031 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó nagypolgári parasztház hatalmas telekkel Kétyen 4 szoba, 5000 m² kert gyümölcsfákkalEladásra kínálunk Kéty csendes ...
21 900 000 HUF
109 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Grábóci családi ház hirdetés (32562749)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 891 m2
Szobaszám: 4
Eladó csaladi ház Grábóc festői környezetében Grábóc csendes, nyugodt részén, gyönyörű természeti környezetben kínálunk eladásr...
29 900 000 HUF
247 107 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (37382314)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Tolna vármegye, Dunaföldvár központi részén található ikerházrészt. A telek 549 m2 osztott közös tulajdonú, ...
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagydorogi családi ház hirdetés (14433758)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1423 m2
Szobaszám: 2
Nagydorogon 88 m2-es, hangulatos családi ház garázzsal, melléképülettel és nagy telekkel eladó. ELHELYEZKEDÉS - központhoz kö...
28 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (63163734)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (46373344)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Simontornyai családi ház hirdetés (84147397)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel álmai otthonának lehetőségét Simontornyán, ahol a nyugalom találkozik a kényelemmel egy 70 nm-es, bájos téglaházban...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cikói családi ház hirdetés (26745263)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1267 m2
Szobaszám: 4
Bonyhádtól 7km-re Cikón, gyönyörű, csendes környezetben, eladásra kínálok két különálló ingatlant, egy áráért! a családi házak ...
29 990 000 HUF
187 437 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (73687299)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48222424)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári ikerház hirdetés (41194499)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
29 900 000 HUF
439 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (23275944)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (92556785)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1470 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárdon Hosszúvölgy utcában eladó 1470 nm területen lévő 35 nm-es, 1970-ben épült tégla, felújítandó lakóhá...
29 000 000 HUF
828 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (44369859)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Tolna központhoz közeli utcában eladó osztatlan közös 44 nm-es, szigetelt lakás. a lakás egy családi ház hátsó,...
18 800 000 HUF
427 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (94437574)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladó felújítandó családi ház Dunaföldváron, Tolna megye szívében! Ideális lehetőség azoknak, akik saját ízlésük szerint szer...
24 900 000 HUF
232 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi házrész hirdetés (86541729)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 2
Szekszárd történelmi belvárosában, a Béla tértől csupán 2 perc sétára található ingatlan. Az épület több mint 100 évvel ezelőtt...
15 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Tolna megye területén?
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Tolna megyei ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló stb.) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.