Eladó ingatlan Tolna megye 40 millióig (876 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Tolna megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 876 db
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (24288392)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Dombóvár dél-nyugati városrészen 122 nm komfort nélküli, vegyes falazatú (az alja tégla, felette vályog), bontan...
7 900 000 HUF
64 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (34457679)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Dombóvár dél-nyugati városrészen 90, 7 nm összközműves családi ház eladó. Az ingatlan tégla falazatú, keleti táj...
27 750 000 HUF
308 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37348117)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében Szakályban 1275 négyzetméteren, egy 90 négyzetméteres felújítandó családi ház. Az ingatlanhoz egy különálló nyári konyha is tartozik. Az udvaron pince, a hátulsó telekrészen müvelésre alkalmas kiskert várja kertészét.
7 900 000 HUF
87 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárpilisi családi ház hirdetés (23545944)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy családi házat Sárpilis főutcáján, Szekszárd közelében, mindössze 14 km-re, jól megközelíthető, vidéki körn...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (33425373)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye, Hőgyészen kínálom eladásra ezt a felújított, központi, 3 szobás, 67 nm-es, vegyes falazatú tehermentes ingatlan...
16 500 000 HUF
246 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tamási családi ház hirdetés (57479247)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1359 m2
Szobaszám: 5
A Balla Ingatlan siófoki irodája eladásra kínál: Tamásiban, nagy méretű telken, aszfaltos úton könnyen megközelíthető, 5 szobás...
40 000 000 HUF
275 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (35373733)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező dombóvári családi HÁZAT! Dombóvár abszolút belvárosá...
29 700 000 HUF
333 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (68447379)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna Vármegye, Dombóvár-Gunaras üdülőövezetben, sorházi épületben, galériás garzon lakás eladó. Az ingaltan 38, 5 m2, melyben ...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őcsényi családi ház hirdetés (69726979)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Őcsény központjától nem messze eladó 1051 nm területen 77 nm nagyságú, vegyes falazatú, családi ház. Belsőleges...
14 500 000 HUF
188 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétyi családi ház hirdetés (34935156)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: 3
Tolna Vármegyében, Kétyen eladó egy 150 négyzetméteres lakóház, amely egy 1570 négyzetméteres telken helyezkedik el. Az ingatl...
18 900 000 HUF
126 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (45538754)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 2816 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tolna Vármegyében, Tengelicen 2816 négyzetméteren, 125 négyzetméteres lakóház eladó. a ház felújítandó, de rengeteg lehetőséget...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (94344937)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (99734636)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári tégla lakás hirdetés (92349574)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye Dombóvár központi részén, a Pannónia úton egy 52 nm, negyedik emeleti loggiával rendelkező lakást kínálok eladás...
25 800 000 HUF
496 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iregszemcsei családi ház hirdetés (25752713)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: 3
Eladó Iregszemcse központjában egy 86 m²-es, vegyes falazatú családi ház, 605 m²-es telken. a felújítás olyan állapotban, hogy ...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (87479227)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Lakás Garázzsal együtt 44 millió Ft! ! ! Szekszárd, Pollack ltp-en eladó 1. emeleti "Giga Garzon" lakás A hangzatos elnevezé...
40 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (72922848)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: n/a
Szekszárd, Bor utcában lakható tanya eladó Kezelhető méretű, 807 m2-es telken áll a nappalival bővített tégla épület. Belső fe...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (45599796)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 2
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező dombóvári családi HÁZAT! Újdombóvár nyugodt, csende...
39 700 000 HUF
446 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Tolna megye területén?