Eladó ingatlan Vas megye 35 millióig (441 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Vas megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 441 db
Eladó Hosszúperesztegi családi ház hirdetés (85948239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 4
Hosszúperesztegen eladó, nagyszerű állapotú családi ház, remek terekkel, napfényes helyiségekkel. Akár több generáció összeköl...
35 000 000 HUF
368 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (69432793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179178 hivatkozási számú jánosházi családi ház. Eladó Jánosházán ...
32 000 000 HUF
275 862 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Iklanberényi családi ház hirdetés (13254945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 11462 m2
Szobaszám: n/a
Vas megye, Iklanberény 1, 14 Ha terület  60 m2 felújításra, vagy bontásra szoruló házzal eladó. a házban víz, villany közművek ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (99728832)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 2
**Kemenespálfa a természet közelében**Kemenespálfa csodálatos lehetőséget kínál azok számára, akik a város zajától távol, de mé...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádasdi üdülőövezeti telek hirdetés (39599664)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 824 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált Nádasd egyik kellemes, dombos részén, a Cseresznyés-hegyen egy 824 m²-es telek. a terület csendes, természetközeli...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (49255374)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1958 m2
Szobaszám: 3
Kemenespálfán három szobás, felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenespálfán található, 7...
8 990 000 HUF
124 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesmagasi családi ház hirdetés (29394168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: 3
Kemenesmagasiban, költözhető 65 nm háromszobás családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenesmagasiban cs...
21 990 000 HUF
338 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (99939954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk belvárosában, tetőtér beépítéses családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk központjában...
25 000 000 HUF
324 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki zártkert hirdetés (68379262)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 43 m2
Szobaszám: n/a
Ság - Hegyen, zártkerti ingatlan kétszintes pincével eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra a Ság hegyen található, zá...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki zártkert hirdetés (34529675)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: n/a
Ság hegyen, zártkerti művelés alól kivett 30 nm pince eladó! Cellhaus Ingatlan iroda kínálja eladásra, a Ság hegyen található,...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (33256748)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk – Alsóságon központi helyen, 80 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk Alsóságon...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (97618527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Szergényben, 93 nm háromszobássá bővített családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Szergényben található há...
15 000 000 HUF
161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki hétvégi ház hirdetés (44974944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 2
A Ság hegyen, panorámás kilátással 53 nm apartmanház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk Alsóságon, a Sá...
24 990 000 HUF
471 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (26746223)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: n/a
Vas megye, Szombathely 360 m2 kiskert, gyümölcsös eladó. Az ingatlan a Kukulló dűlőben található, 24 m2 faház és 10m2 tároló ta...
10 800 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (42236446)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kőszegen a Kiss János lakótelepen, csendes környezetben ajánlom figyelmébe ezt a 2 szobás, D-i fekvésű, világos, 48 nm-es, laká...
29 500 000 HUF
614 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösfalui lakóövezeti telek hirdetés (43774553)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5000 m2
Szobaszám: n/a
Csend, nyugalom friss levegő! Gyöngyösfaluban egyik csendes, zöld övezeti utcájában vált eladóvá 5000 m² -es belterületi, épít...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasaljai családi ház hirdetés (42315431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 4
Eladó közvetlenül az osztrák határ mellett Vasalja településen belterületi, vegyes falazatú, 4 szobás felújítandó bruttó ca. 90...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halastói családi ház hirdetés (79225743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 2
Csendes otthon az Őrség szívében! Fedezze fel ezt a hangulatos, 80 m2-es lakóházat, mely Halastó község idilli környezetében f...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasaljai lakóövezeti telek hirdetés (45125447)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1570 m2
Szobaszám: n/a
Fantasztikus lehetőség fiatal felnőttek számára, akik saját otthonukat vagy befektetési célú ingatlant keresnek! Vas vármegyébe...
7 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (84796874)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted